




Жилет для собак такса Смокі Fifa трикотаж на силіконі XXL
Код: 399994575
Опис
Жилет для собак Смокі Fifa
Жилет для собак Смокі Fifa - це стильний і практичний одяг для дівчаток-собак середніх і великих порід. Він виготовлений з трикотажу на силіконі, який приємний до тіла і добре зберігає тепло. Жилет має однотонний рожево-сірий колір.
Жилет Смокі Fifa ідеально підходить для прогулянок, ігор на вулиці та інших заходів на свіжому повітрі. Він допоможе вашій собаці залишатися в теплі і комфорті навіть у холодну погоду.
- Матеріал: трикотаж на силіконі
- Призначення: для дівчаток-собак
- Розмір: для середніх і великих порід собак
- Колір: рожево-сірий
- Призначення: однотонні моделі
Застереження по догляду за одягом
- Перед першим використанням одяг слід випрати відповідно до інструкцій на ярлику.
- Одяг слід прати в машинці при температурі не вище 30 градусів Цельсія. Не використовуйте відбілювачі або інші агресивні миючі засоби.
- Сушити одяг слід на повітрі або в сушильній машині при низькій температурі.
- Не прасуйте одяг.
Поради щодо вибору одягу для собак
При виборі одягу для собак важливо враховувати такі фактори:
- Породу собаки.
- Розмір собаки.
- Клімат, в якому живе собака.
- Стиль життя собаки.
Для середніх і великих порід собак, таких як стаффордширський бультер'єр, німецька вівчарка, лабрадор, ротвейлер, жилет Смокі Fifa буде ідеальним вибором. Він зручний і практичний, а також допоможе вашому вихованцеві залишатися в теплі і комфорті в холодну погоду.

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!