Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Mary&May Vitamine B5 + Bifida Toner Тонер для зволожування і сяяння шкіри, 120 мл - зображення 1

Mary&May Vitamine B5 + Bifida Toner Тонер для зволожування і сяяння шкіри, 120 мл

Код :  400762047

Є в наявності

600

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 100  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 200  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 200  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 200  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 200  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 200  x 3
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Mary&May Vitamine B5 + Bifida Toner Тонер для відновлення захисного бар'єру шкіри і надання її покриву здорового світла! В основі складу тонера входить 30,000ppm Лізата біфідобактерій і 1,000ppm Вітаміна В5 або Пантенола! Такий процес сприяє інтенсивному харчуванню, а також заволодіє, робить епідерміс м’яким, гладким і шовковим.

Лізат біфідобактерій - це універсальна пробіотична добавка, яка створює оптимальне середовище для розмноження нормальних мікрофлори на шкірі обличчя, що збільшує опір шкіри різним зовнішнім агресивним факторам. Лізат біфідобактерій також містить велику кількість вітамінів (А, В та С) та інших біоактивних інгредієнтів, за рахунок яких живить шкіру всіма необхідними речовинами, стимулює метаболізм, покращує кровообіг, розгладжує текстуру шкіри, відновлює її гладкість, пружність і еластичність.

Пантенол (провитамін В5) має глибоке і тривале зволожувальне та заспокійливе втручання. Він має властивість гігроскопувати (притягування і поглинання вологи) і високу проникність, за рахунок чого може проникнути в глибокі шари епідермісу, « вводячи за собою молекули води, в результаті чого шкіра стає набагато більш вологою. Пантенол придає ніжному покриву м'якість і гладенькість і, крім того, має заспокійливе і ранозаживляче дія. Пантенол прискорює процес регенерації, і це сприяє швидкому відновленню після різних травм (трищинки, порізи, опіки тощо).

Тонер Mary =May Vitamine B5 + Bifida Toner має легку текстуру і напівпрозорий відтінок, швидко всмоктується, наповнюючи дерму вологою і поживними компонентами, дарує здорове сяйво.

Спосіб використання: Після миття нанести тонер на обличчя (виходячи в очі) за допомогою ватного диска або кінчиків пальців. Пошкодженими легкими рухами "вбийте" тонер в шкіру обличчя.

Характеристики

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!