Картка Rozetka

Відгуки покупців про Плодознімач телескопічний MASTERTOOL ПРОФІ з мішком 1.5-4 м (14-6803)

Код:  400812480
Оцінка користувачів 4.73/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    9 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • В.В.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В цілому виріб непоганий і значно додає ефективності процесу збору - за годину зібрали майже 20 кг груш, тому покупкою задоволений, але якість за ці гроші могла б бути кращою. Після другого використання відкрутились саморізи, які кріплять корзину до палки, металевий обідок корзини погнувся, тканина мішка прорвалася. На повному розкладу палка гнеться та весь час намагається скластись, тому це додає незручностей у користуванні.

    Переваги:
    В цілому виконує свою функцію
    Недоліки:
    Якість
  • МИХАИЛ П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Легкий,довгий зручний

    Переваги:
    Легкий,зручний,довгий.
    Недоліки:
    Немає
  • Лариса
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Випробували. Якісний і зручний у користуванні.

  • Тетяна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Взагалі зручно, ще не дуже вміло виходить, буває, що яблоко не попадає в мішечок, а падає вниз. Края з металу, можуть пошкодити плоди, тож потрібно знімати обережно.

    Переваги:
    Знімає плоди з високого дерева
    Недоліки:
    Потрібно знімати обережно, бо края з металу.
  • Глуговський А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Полезная вещь в хозяйстве. Удобная в работе.

    Переваги:
    Качественно сделано.
    Недоліки:
    Время покажет.
  • Роман
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    #мояраспаковка, ничего лишнего, особенно порадовала цена.

    Переваги:
    Ціна, не люфтить
    Недоліки:
    гострі края, бережно потрібно "підходити" до яблук
  • Замотаев П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    В садовом хозяйстве тем чайникам, вроде меня, которые не занимались формированием кроны, самое оно!

    Переваги:
    Хорошая телескопическая ручка. Приемник позволяет снимать плоды без повреждений, в отличие от старорежимных на центральной палке.
    Недоліки:
    нет
  • Дмитрий Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Не верная информация про материал изделия, вместо алюминия, как заявлено в описании, нержавеющая сталь. Тяжеловатая.

    Переваги:
    4м.
    Недоліки:
    Тяжёлая.
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук переданий відповідальному співробітнику для уточнення інформації та вирішення питання.

  • Елена К***
    Відгук від покупця. Продавець: GOSTMART

    Дуже корисна штука! І яблука, і абрикоси, і навіть вишні збирали!

    • Константин Г***

      А можна якісь детальні фото ? Бо не зрозуміло який товар . Будь ласка

  • GrabarVA
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    #моєрозпакування
    Пока не пользовался, но длина обнадеживает. Прочный мешок, ручка выдвигается с легкостью. К сожалению, фруктов в мешке пока нет: видимо, нужно дождаться лета.

    Переваги:
    Выглядит добротно
    Недоліки:
    Не обнаружил
  • Володимир С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Завдяки своїй розкладній конструкції до 4м та простій системі кріплення, маю можливість знімати плоди з самих високих та недоступних місць на дереві.

    Переваги:
    Надійна металічна телескопічна ручка та якісний "соняшниковий-зачіп"
    Недоліки:
    Немає
  • Віталій С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
    Переваги:
    Компактная в то же время длинная классная. Можно много яблок рвать и они не выпадают .
  • Валерий Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
    Переваги:
    Вдала конструкція для користування в саду.
  • Михайло І*** Костик
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Ох і класна штука для тих в кого є сад.
    Спочатку боявся що буде одноразовим, та ні.
    Підсака з металу, трубки телескопічної ручки мають формовану різьбу, закртучуєш і маєш міцну штангу на 4м.

    • malinanina38

      Яка вага штанги? В руках тримати легко?

    • Михайло І*** Костик

      точно не скажу, не важив.
      але користуватись мені не важко. коли видовжений на максимум то важче маніпулювати ним.

  • Мария
    Продавець: Rozetka

    Крутая штука, всем советую у кого сад есть.