Картка Rozetka

Відгуки покупців про Бездротові навушники HOCO EW51 з бездротовим заряджанням, активним шумозаглушенням, мікрофоном, TWS Bluetooth 5.3 Білі

Код:  402079452
Оцінка користувачів 4.56/5
на основі 16 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця M Energy
  • Віталій З***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Наушники топ

  • Наталя
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Суперові наушники

  • Олена Л***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Прийшли навушники, круті, попросила швитку доставку, виконали навідміно, відправили 20 числа 22 вже отримала, взяла такі самі як у мене були, але ці крутіші

    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук! Були б також вдячні за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення :)

    • Світлана З***

      Добрий день, підкажіть вони не хриплять? Чи немає зайвого шуму?

  • Богдан Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Хороші навушники за свою ціну, тільки шкода що немає анімації, я просто дивився огляд цих навушників і в них була анімація, але це не суттєво, а так в цілому все добре

    Переваги:
    Хороший звук, добра шумоізоляція і баси дуже добрі
    Недоліки:
    Шипіння коли не грає музика
    • Максим Б***

      Можливо анімація є якщо приєднатись до IPhone

  • Андрій В***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Гарні навушники, але коли вони під'єднуються до телефона, починають шипіти.

    Переваги:
    Гарна шумоізоляція, чудовий бас за свої гроші
    Недоліки:
    Шипіння
    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

    • Олексій

      Можливо це режим прозорості івумкнувся по довгому тапу по навушнику також режим шумозаглушення вмикаєтьця це як в оригінальних епл подс про.

  • Вербовой О***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Если шумоизоляцию выключена, то не хрипят и играют очень хорошо, при ходьбе не хрипят с шумоизоляцией, только в автобусе

    Переваги:
    Звук хороший, четкий
    Недоліки:
    Включаешь шумоизоляцию, хрипят при тряски
    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Вікторія Г***
    Відгук від покупця. Продавець: M Energy. Колір: White

    Круті навушники на такі суму)
    Гарне відтворення звуку)
    співрозмовник добре чує коли розмовляєш в навушниках)
    не чути сторонній шум, через добрий вакуум)
    одним словом я задоволена)
    дякую продавцю)

    Переваги:
    Гучні, мікрофон)
    Недоліки:
    немає
    • Продавець  M Energy

      Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Тетяна Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Dragon. Колір: White

    Реплика эпл ушей, топ за свои деньги, уже 3 пара в семье

    Переваги:
    Цена-качество, не жалко потерять, качество звука очень хорошее
    Недоліки:
    Нет
  • Владислав Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Dragon. Колір: White

    Отличные, бас мешает, но если есть еквалайзер, то все будет хорошо если вы не стремитесь к идеалу

  • Григорий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Dragon. Колір: White

    Доброго дня! В кінці минулого тижня замовив і отримав навушники, перше враження було відмінним, хороша якість виконання і звук, проте з вчорашнього дня перестав працювати лівий навушник(((

    Переваги:
    Хороша якість
  • Дмитро Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Dragon. Колір: White

    Доброї,ночі отримав навушники 9 січня після 4 днів навушник правий став тихіше працювати лівий робе гучніше можете допомогти,що з цим робити чи навушники брак?

    Недоліки:
    тихо працює правий навушник
  • Нікіта Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Djd. Колір: White
    Переваги:
    Гарний звук, приємні
    Недоліки:
    Немає
  • Олексій Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Gadget OFF. Колір: White

    Якість добра. Коштують своїх грошей.

    • Продавець  Gadget OFF

      Олексій, вдячні за ваш відгук. Бажаємо приємного подальшого користування :)

  • Віктор С***
    Відгук від покупця. Продавець: Gadget OFF. Колір: White

    Залишаю відгук на даний товар після 4 місяців активного використання. Отож по порядку : навушники поставляються в стильній фірмовій упаковці , що за зовнішнім виглядом і виконанням нагадує упаковки від Apple. Кейс і навушники виконані майже один в один з оригіналом ( відрізняється тільки розмір чорних ліній на внутрішньому боці навушника , в оригіналі вони трішки більші) . В комплекті йдуть змінні амбушюри, виконання як в оригіналі, мають всередині захисну сіточку , вони різних розмірів, тому кожен знайде свій розмір , який підійде саме йому. Кейс глянцевий , пластик якісний , але дуже швидко вкривається подряпинами , тому обов'язково потрібен чохол . Навушники в кейсі тримаються на відмінно, при відкритій кришці не випадають якщо перевернути кейс. Також кейс має якісний шарнір кришки, самовільно вона не закривається. Щодо звуку : навушники гучні , є бас , декому може здатися що його тут забагато ( тут переважає саб бас ) . Можна спокійно слухати рок музику , навушники ідеально передають всі інструменти. Вокал також передають гарно, все розбірливо , і не має цикання, свистіння літер с, ц, і подібних. Шумопоглинання працює , неприємні звуки поглинає на відмінно, при цьому людей поруч буде чутно але дещо приглушено . Режим прозорості теж працює на відмінно як для навушників за цю ціну. Щодо автономності , то тримають вони як і заявлено 4,5 години . Заряджаються дуже швидко. Але є в них один мінус , це мікрофони . В шумному місці вас буде дуже погано чути співрозмовник , а особливо якщо на вулиці вітер . Тут не відсікається вітер, і мікрофони його дуже гарно вловлюють, мабуть виробник зекономив на шумопоглинанні мікрофонів при визові. В тихій обстановці мікрофони працюють непогано , але не ідеально , звук ніби з бочки . Тому як гарнітура вони погані . На ці навушники підходять оригінальні чохли . Також мінусом є те , що на андроїд телефонах немає програми для налаштування і управління даними навушниками так як це реалізовано на Iphone.

    • Продавець  Gadget OFF

      Віктор, щиро вдячні за ваш детальний відгук і досвід використання!

    • Мирослава М***

      Дякую за такий детальний відгук!

  • Віталій І***
    Відгук від покупця. Продавець: X-mart. Колір: White

    Отличный звук! Не ожидал такого от ушей за 500 грн. До этого были Филлипс раза в 2 дороже, но у этих звучание на порядок выше. Басы - огонь, а если поколдовать эквалайзером, то и высокие вполне сносны

    Переваги:
    Звук, басы
    Недоліки:
    Высоких по дефолту маловато, но это исправимо
  • Олександр Г***
    Відгук від покупця. Продавець: 5FOX. Колір: White

    Користуюсь вже місяць) Нічого поганого не виявив,стабільні заряду хватає десь на часік)

    Переваги:
    Якісний звук,якість, комплектація
    Недоліки:
    Не виявив
    • Продавець  5FOX

      Дякуємо Вам за відгук!