- Андрій З***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Забрал с Новой Почты. При осмотре проверил только комплектацию. Дома при попытке собрать обнаружены трещины.
Продавец, если вы видите кучу одинаковых проблем у разных покупателей! Зачем вы продолжаете продавать некачественный товар??? Верните деньги! С учетом доставки!- Переваги:
- Дешевый, внешне хороший
- Недоліки:
- Приехал уже треснутый
- Валентина Є***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Отримала штатив, з тріснутим кріпленням. Нажаль, прочитала відгуки вже після того як забрала штатив і побачила брак(((
- Алексей Ю***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
сломалось крепление, но прислали новое на замену, пока полет нормальный
- Переваги:
- цена
- Недоліки:
- качество отдельнеых элементов
- Продавець Magasiner
Вибачте за будь-які непорозуміння та незручності та дякуємо за відгук! Нам важливо, щоб наші клієнти були щасливі з покупками.
- Алексей Ю***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
зря потраченные деньги
- Переваги:
- нет
- Недоліки:
- рассыпался
- Татьяна Е***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Не успела даже попользоваться он треснул при первой фиксации телефона
- Елена Б***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Писала відгук стосовно брака
Зі мною звязалися
Надішлють мені новий штатив
Дякую за швидке реагування- Переваги:
- Швидко звязалися стосовно проблеми
- Недоліки:
- Була поломка
- Елена Б***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Замовила для себе штатив
Якість на один день
Все потріскалося та зламалося
Не рекомендую- Переваги:
- немає
- Недоліки:
- Зламався в перший день використання
- Дмитро К***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Штатив по функціональності непоганий, але як у попередніх коментарях покупців вже на друге використання кріплення просто розвалилося на шматки, як замінити на новий?
- Переваги:
- Непоганий функціонал
- Недоліки:
- Зламався на друге використання
- Дмитро К***
Продавець вийшов на зв'язок та запропонував вислати новий штатив, що дійсно приємно.
- Оксана Ш***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Не пройшло і місяця як тримач розсипався. Не рекомендую купляти даний товар.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Погана якість
- ІринаВідгук від покупця. Продавець: Magasiner
погана якість, через три використання просто розсипався тримач і тепер взагалі не тримає.
- Ігор Д***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Мені сподобався
- Переваги:
- Зручний, багатофункціональний, недорогий
- Недоліки:
- за ці кошти немає
- Продавець Magasiner
Раді, що Ви залишились задоволені нашим товаром! Нам важливо, щоб наші клієнти були щасливі з покупками.
- Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Штатив сподобався, на свої кошти він дуже функціональний.
- Переваги:
- Надійно тримає телефон, зручно користуватись, важкий.
- Продавець Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Ольга Р***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Якість дуже погана
Забрала вчора штатив на Розетці
Зібрала і побачила що тримач тріснутий, доторкнулася і шматок просто відвалився
Як можна обміняти товар на новий???- Переваги:
- Гарний тримач
- Недоліки:
- Пошкоджений
- Ольга Р***
Продавец за’язався для вирішення проблему. Питання закрите, дякую!
- Коломієць В***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Зручний, простий у користуванні
- Переваги:
- Можна робити предметну зйомку з будь-якого ракурсу
- Недоліки:
- На максимальному вильоті при певних кутах зйомки треба додатковий вантаж на основу, щоб не падав.
- Продавець Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Мария З***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Хороший штатив) мне нравится)
- Недоліки:
- -----
- Продавець Magasiner
Дякуємо за вибір нашої компанії та відгук. Щиро раді, що Ви залишилися задоволені.
- Валерія О***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner
Очень все быстро оформили и доставили и это огромный плюс.Штативом очень довольна,качественный и хорошо держит телефон,что очень важно.Обязательно буду заказывать еще и буду рекомендовать Вас знакомым
- Переваги:
- Очень классный штатив,устойчивый,хорошо держит телефон и удобный в использовании
- Недоліки:
- Не нашла
- Продавець Magasiner
Доброго дня! Дуже вдячні за ваш відгук. Будемо раді бачити Вас знову!
- Алексей Ю***
У нас видимо разные штативы! Продавец, верните деньги!
