Картка Rozetka
Термос 1 л, SO100CDBS, синій - зображення 2
Термос 1 л, SO100CDBS, синій - зображення 1
Термос 1 л, SO100CDBS, синій - зображення 2
Термос 1 л, SO100CDBS, синій - зображення 1

Термос 1 л, SO100CDBS, синій

Код:  402921312

Є в наявності

685

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Бренд: Mega® (США) 

Тип: вакуумний термос 

Застосування: універсальний 

Матеріал корпусу: пластик 

Колба: скло 

Температурний режим: тепло/холод 

Довж. збер. холоду: 24 год 

Довж. збер. тепла: 8 год 

Колір: синій 

Кількість кухлів: 2 кружки 

Висота, см: 30 Глибина (см): 17.5 Діаметр (см): 12.6

Діаметр горловини (см): 3.7 

Вага (кг): 0.65 

Пробка - закручується, оснащена спеціальною горловиною, яка дозволяє легко і акуратно наливати або пити вміст безпосередньо з термоса, не відгвинчуючи пробку. 

Нижню частину корпусу укомплектовано відсіком для зберігання цукру і т.д. Призначений для зберігання рідкої їжі та напоїв

Характеристики

Об'єм
Колір

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.8/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л. Колір: Синій

    Отличный термос. 3 беру

  • Антон А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л. Колір: Синій

    Термос как термос, свою функцию выполняет.

  • Дмитрий О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 1 л. Колір: Синій

    Це не термос. Заливаєш кип'яток одразу корпус дуже теплий, це говорить про те, що ізоляція дуже погана. Через 6 год вода трохи тепла. І це враховуючи, що колба скляна. Здав назад, придбав інший. Не рекомендую!

Читати всі відгуки →