Картка Rozetka

Відгуки покупців про Штатив трипод Weifeng WT-3520 тринога для фотоапарата, смартфона Weifeng WT3520 чорний

Код:  403621521
Оцінка користувачів 4.8/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар продавця BudeOk
  • Дмитро П***
    Відгук від покупця. Продавець: BudeOk. Колір: Чорний

    Крутезний штатив дуже задоволений. Відчувається якість в порівнянні з більш дешевими.

    Переваги:
    Багато резулювань. Стійкий. Хороші матеріали
    Недоліки:
    Немає
  • Владислав З***
    Відгук від покупця. Продавець: BudeOk. Колір: Чорний

    Получил стойку отличная за исключением того что нет крепления под телефон

    Недоліки:
    Нет крепления под телефон
    • Продавець  BudeOk

      Якщо відкрити опис товару і прочитати його, то там чорним по білому написано: "Увага!
      Якщо вам необхідне кріплення для смартфона, його необхідно купувати окремо."

  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Аліна Т***
    Відгук від покупця. Продавець: SmartFocus. Колір: Чорний

    Штатив дуже якісний, відповідає опису, міцний та надійний )
    Комунікація з продавцем була легкою, відправили в день замовлення
    Рекомендую!

  • Юлия К***
    Відгук від покупця. Продавець: SmartFocus. Колір: Чорний

    За свої гроші просто ідеал, він легкий, але дуже міцний, брала на камеру 700г обʼєктив 1200 г, не падав, навіть не хотів впасти)) свекрух ще й телефон на холодний башмак вставила 400г, штативу хоть би що. Рекомендую

    Переваги:
    Ціна, якість, швидка доставка
    Недоліки:
    Немає
  • Людмила
    Відгук від покупця. Продавець: М-Торг. Колір: Чорний

    Отличный штатив, но нужно быть осторожно при ветре с ним, чтобы не падал.

    Переваги:
    Хорошая высота
    Недоліки:
    Не все возможности регулирования предусмотрены
  • Тимофеева А***
    Продавець: YOT

    Сначала перезвонили и предложили замену, потому как нет товара. Сказали что отправят 28 декабря. Сегодня 30 декабря - посылка даже не отправлена и продавец сказал что даже замены нет. На Новый год я осталась без подарка для мужа