День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711) - зображення 4
Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711) - зображення 1
Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711) - зображення 2
Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711) - зображення 3
Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711) - зображення 4
Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711) - зображення 1
Кількість підшипників
Сезон
Вага
  • 595 г

Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB 5.2:1 (1000711)

Код:  404615943

Є в наявності

3 250

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 542  x 6
Покупка частинами monobank
monobank
від 1084  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 1084  x 3
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 1084  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 1084  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 1084  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 1084  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Покупка частинами monobank, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Оплата частинами від ПриватБанк, Плати частинами від izibank, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, А-Банк. Плати частинами
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців офіційної гарантії від виробника. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Характеристики:

- Передавальне число: 5.2:1
- Вага: 595 г
- Фрикціон: Передній
- Підшипники: 7 +1
- Сталевий нескінченний гвинт
- Довжина волосіні в шпулі: 0.28-275; 0.30-225; 0.32-200 мм-м

Гарантія: 12 місяців
Виробник: Tica
Країна реєстрації бренду: Тайвань


Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1BB
чудово підійде для коропової рибалки, коли від котушки потрібні безпрецедентні тягові характеристики, а також для морського, фідерного та матчевого лову, де необхідний наддальний закид. Полегшений ударостійкий корпус із пластику дозволяє зменшити вагу котушки та запобігти її пошкодженню під час експлуатації. Провідна шестерня механізму головної пари виготовлена ​​з алюмінію, а ведена - зі сталі, покритої полімерним антифрикційним покриттям, завдяки чому досягається чудова робота котушки навіть під серйозним навантаженням.

Котушка Tica Galant Long Сast нова модель має передатне відношення, яке становить 5.2:1. За рахунок вищої швидкості обертання ротора, вибирається більша кількість волосіні. Добре підійде для флет-фідерного лову, а також лову коропа класичними снастями. Високоякісні шарикопідшипники, виконані з нержавіючої сталі, забезпечують плавний і м'який хід навіть під значним навантаженням. Завдяки сталевому нескінченному гвинту, надійній, перевіреній часом конструкції, Galant Long Сast має ідеальну намотування волосіні на велику наддовгу шпулю. Витки не провалюються один під одним, а лягають рівними шарами хрест-навхрест, завдяки чому забезпечується м'який сход волосіні під час закидання і, як наслідок, значно зростає дальність закидів. Полегшений ротор унікальної конструкції забезпечує легкий старт і підвищений зворотний зв'язок з самого початку роботи механізму, що дуже важливо у фідерному та легкому серфовому лові. Ролик лісоукладача має спеціальну форму, що перешкоджає перекручування волосіні під час вимотування, а закритий шарикопідшипник, встановлений усередині нього, забезпечує плавну та безперебійну роботу всього вузла.

Переднє фрикційне гальмо Tica Galant Long Сast є багатодисковим, при цьому його шайби зроблені з карбону, що забезпечує плавне і точне регулювання під будь-яке розривне навантаження, а унікальна система налаштування фрикціону Quick Set Drag System дозволяє швидко і точно змінювати регулювання гальма. По суті, у своєму компактному корпусі Tica Galant Long Сast поєднує традиційний передній фрикціон і бейтраннер, що оцінять короп'ятники та інші любителі лову великої трофейної риби. Крім того, шпуля із системою захисту від попадання волосіні в підшпульний механізм котушки оснащена трьома шарикопідшипниками, завдяки чому забезпечується чудова робота фрикціону та рівномірна віддача волосіні.

Неглибока, наддовга лита шпуля Tica Galant Long Сast виконана відповідно до концепції Long Cast. Бортик шпулі має скошену форму для того, щоб мінімізувати «факел» ліски, що вилітає, під час закидання і зменшити контакт волосіні з бланком вудилища і кільцями під час закидання, а також кардинально поліпшити роботу з м'якими шнурами і тонкими монофільними лісками. Все це дозволяє збільшити дальність закидання - стометрова позначка відтепер не межа, а цілком нормальна дистанція не тільки для коропового, але і для лову фідера. Кругла кліпса, розташована на шпулі, дозволяє зручно фіксувати дистанцію лову, не травмуючи шнур під час закидів.

Котушка Tica Galant Long Сast GBAT5000 7+1 BB – відмінний робочий механізм, що має безпрецедентні характеристики та демократичну ціну.

Характеристики

Типорозмір
Кількість підшипників
Передавальне відношення
Сезон
Фрикціон
Вага
  • 595 г
Місткість шпулі
  • 0.28-275 / 0.30-225 / 0.32-200
Країна реєстрації бренду
  • Китай (Тайвань)
Гарантія
  • 12 місяців офіційної гарантії від виробника

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!