Картка Rozetka
Келихи для вина Bohemia Ardea 260 мл 6шт (9340) - зображення 2
Келихи для вина Bohemia Ardea 260 мл 6шт (9340) - зображення 1
Келихи для вина Bohemia Ardea 260 мл 6шт (9340) - зображення 2
Келихи для вина Bohemia Ardea 260 мл 6шт (9340) - зображення 1

Келихи для вина Bohemia Ardea 260 мл 6шт (9340)

Код:  405822699

Є в наявності

609

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 102  x 6

Колір: Прозорий

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Келихи для вина Bohemia Ardea 260 мл 6шт (9340) Тип: келихи Призначення: для вина Матеріал: богемське скло Об’єм: 260 мл Кількість предметів у наборі: 6 шт Країна виробник: Чехія

Характеристики

Призначення
Кількість предметів у наборі
Об'єм
Матеріал
Країна-виробник товару
Тип поставки
Колір
  • Прозорий
Країна реєстрації бренду
  • Чехія

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Настя К***
    Відгук від покупця. Продавець: Wagon. Колір: Прозорий. Об'єм: 330

    Бокали хорошої якості,дуже гарні
    Скло не товсте,акуратні

  • Катерина Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Прозорий. Об'єм: 260

    Бокали гарні,і не великі,але і не малі.ніжка висока,це подобається.
    В перший день встигли розбити...але 4 зірочки за те,що б'ється - жах. Не збереш потім,і пилососом ,і вологою ганчіркою .Таке враження,що не на пісчінки,а прям на пил розбивається. І це навіть не на кахелі . Шматочків дрібних мільйон. Не знаю,може це навпаки про якість,але збирати після вечірки - то жах

    Переваги:
    Гарно і дорого виглядають
    Недоліки:
    Розбивається на дуже-дуже дрібні шматочки