Картка Rozetka

Відгуки покупців про Консоль Valve Steam Deck OLED 1TB Black

Код:  408464514
Оцінка користувачів 4.93/5
на основі 15 відгуків
  • 5 зiрок
    13 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Павло Б***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Девайс чудовий. Давно мріяв і ось нарешті придбав, хоча і є ігровий ноут але це зовсім інший рівень, екран бімба ракета. Є деякі трабли при переході на робочий стіл але це зовсім не критично. До продавця питань не має.

    Переваги:
    Повернулось бажання грати в ігри.
    Недоліки:
    Немає
  • Пилип
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Імпульсивна покупка, хоча і давно хотів. Товар в ідеальному стані, жодних нарікань. Але треба розуміти що для зарядки мусиш купувати перехідник на європейські розетки.
    Можливо переплатив і міг би зекономити пару тисяч в іншому магазині

    Переваги:
    Найкращий серед конкурентів. Кейс у комплекті. Працює на Linux. Здійснена мрія
    Недоліки:
    Ціна, що в першу чергу обумовлнено митними і податковими нюансами.
  • Олексій С***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Супер

    Переваги:
    Відсутні
    • Іван П***

      Може недоліки?

  • Антон
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Замовлення прийняли швидко, на наступний день отримав на пошті. Дек прийшов запакований з пломбою, все добре працює, заявлений 1 терабайт є.

    Переваги:
    дек на 1 терабайт, не треба докупляти ссд, та розбирати дек, щоб встановити диск, ризикуючи втратити гарантію.
    Недоліки:
    поки не знайшов
    • Анастасія Ш***

      Що розбирати?) Його ніхто не розбирає, є ж сд карта

  • Сергій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Користуюсь місяць ,Поки що нарікань немає

    Переваги:
    Швидко заряджаєтся
    Недоліки:
    Немає в комплекті перехідника на плоску вилку зярядного
  • Артём К***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Очень неплохо показала себя в блиндажах

  • Сергій Г***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Все працює ,нарікань немає

    Переваги:
    Пограв в Зомбоїд ,літає ,заявленний терабайт є
    Недоліки:
    Немає переходника в комлекті ,заряджаючий пристрій в комплекті з плоской вилкою ,треба докупать переходник на євро вилку ,а так все добре
  • Александр Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Отличная консоль

    Переваги:
    Скорость доставки и прочее
    Недоліки:
    Пришлось докупать переходник на зарядку (((
  • Андрій І***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Консоль оригінальна, пломба на місці, зарядка наша. Магаз однозначно рекомендую.

  • Андрей О***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний
  • Олег С***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Давно хотел и не разачаровался) работает с коробки, только подключись к своему аккаунту. В кроватке - самое то!

    Переваги:
    Эргономика, простота использования
    Недоліки:
    Вес консоли
  • Олексій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Ідеально для проходження беклогу ігор в Стімі і не тільки.

  • Руслан
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Хороший товар, мінімальна націнка.

    Недоліки:
    Нова пошта - г***о з г***а. Краще б була змога пересилати на магазин розетка. Вообще був би топ
  • Андрій М***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Все як заявлено, доставили вчасно

    Недоліки:
    Не виявлено
  • Даниил Ч***
    Відгук від покупця. Продавець: RM Store. Колір: Чорний

    Швидко доставили, якість на рівні.
    Ушкодження не було.
    Це справді OLED
    На картинках стара дека, привезли як і обіцяли - нову OLED
    Однозначно рекомендую

    • Игорь К***

      А почему на фото кнопка питания чёрная, если на версиях с OLED-она должна быть оранжевая?!

    • Іван П***

      Ігор К. Він ж написав що на фото стара, а в реалі справжня ОЛЕД