Картка Rozetka

Відгуки покупців про Вітростійка бензинова запальничка ATOMIC Black

Код:  411003531
Оцінка користувачів 3.75/5
на основі 12 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    3 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    За таку ціну - ТОП. Відпрацювала кожну копійку

    Переваги:
    Ціна, простота в використанні
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    В цілому хороша річ, легендарний звук присутній, метал не поганий. Є невеликий люфт кришки, за таку ціну не критично. Корозія, писали багато людей за це і так, вона є, проте в цьому немає великої проблеми, все всередині футляру. Знову ж, за дану ціну, це річ яка виконує свої функції на 100% (у мому випадку мрія мати подібну цяцьку) проте полум'я стабільне, захист від вітру на 100%, страшний хіба шо шторм.

    Переваги:
    Ціна, виконує основну задачу на всі 100%
    Недоліки:
    Корозія присутня всередині футляру, люфт кришки
  • Іван З***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    Запальничка непогана але присутня якась діч на кришке в середині на корозію не схоже

    • Продавець  MiltecTek

      Іване, в описі є детальна інформація.
      «Увага, нова запальничка всередині корпусу може містити патину (тонкий шар оксиду), яка утворюється під дією повітря. Після заправки бензином і початку користування — цей шар розчиниться паливом.
      Це цілком нормальне явище для нових запальничок, особливо якщо вони певний час лежали без заправки.
      Такий шар навіть захищає метал від справжньої корозії.»

  • Сергій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: West

    Декілька днів роботи і не працює

  • Євгеній С***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    Корозія

  • Євген Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    В цілому запальничка робоча.
    Рідний крмній зітреться за 7-10 днів.
    Дістав з звичайної не робочої запальничкі вставив працює.
    За такі гроші норм.

    Переваги:
    Дешево
    Недоліки:
    Часто міняти кремній.
  • Андрій К***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    Нормальна запальничка, по якості не поступається Zippo. На одній заправці працює 3-5 днів. Рекомендую до придбання.

    Переваги:
    Ціна, якість.
    Недоліки:
    Немає.
  • Іван З***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    Дуже гарна запальничка,мені сподобалася.Друг теж собі купив через меня і йому теж подобається

    Переваги:
    Дешева

    Гарно зібрана
    Недоліки:
    Корозія
  • Давид О***
    Відгук від покупця. Продавець: NSCFR

    Дуже дякую, все чудово користуюсь вже 2 місяці, замовте у виробника прокладки, а також гумову версію під їх формат, запитайте якою фарбою фарбували ( бо випадково зробив сколе фарби)

    Переваги:
    Надійна річь
    Недоліки:
    немає запасних прокладок у інтернеті
  • Роман Н***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    В цілому непогано

    Переваги:
    Дешева та непогана кришка
    Недоліки:
    Корозія
  • Сергій С***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    Товар має такі дефекти:
    -кришка закривається криво
    -у середині корпусу корозія
    В загальному запальничка робоча.

    Переваги:
    Дешева
    Недоліки:
    Корозія, криве кріплення кришки.
    • Сергій С***

      Щодо кришки хочу додати, що при певних маніпуляціях її можна вирівняти. Кріплення надійне.

  • веня н***
    Відгук від покупця. Продавець: MiltecTek. Колір: Сріблястий металік

    В целом зажигалка понравилась, очень переживал за петли,что они окажутся слабыми,на получив зажигалку убедился что они довольно качественно заделаны.

    Переваги:
    Хорошая сборка
    Недоліки:
    Нашел внутри кейса коррозию.
    • Владимир

      Может быть там не коррозия, а просто медь видна ?
      Может корпус из латуни ?