Сток. Розпродаж залишків до −60%
Намистини на нитці Опалове скло галтовка d 6х7мм+-, довжина 40см+, ida72334 - зображення 1

Намистини на нитці Опалове скло галтовка d 6х7мм+-, довжина 40см+, ida72334

Код:  413405922

Є в наявності

485

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням виробів з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, які обміну/поверненню НЕ підлягають.

 
 
 

Опис

Намистини з опалового скла — це втілення ніжності та світла, яке майстерно поєднує природну гармонію з витонченим дизайном. Їхня м’яка, напівпрозора текстура нагадує ранкову росу, що грає на сонці, а гладенька поверхня приємна на дотик і створює відчуття витонченої завершеності кожного виробу.

Кожна намистина має форму галтовки розміром близько 6×7 мм, що надає їй природного вигляду, немов відшліфованого часом камінця. Завдяки легкому переливу кольору опалове скло чудово відбиває світло, змінюючи відтінки залежно від кута огляду — від ніжно-молочного до теплих пастельних тонів. Такий ефект додає прикрасам глибини та витонченого шарму.

Намистини нанизані на нитку довжиною близько 40 см, що дозволяє легко використовувати їх для створення авторських прикрас. Вони ідеально пасують для виготовлення браслетів, кольє, сережок або декоративних елементів у поєднанні з металевою фурнітурою, натуральними каменями чи перлами.

  • Підходять для створення ніжних, елегантних виробів.
  • Гармонійно поєднуються з різними відтінками металу.
  • Надають виробам відчуття легкості та витонченості.

Опалове скло — це вибір для тих, хто цінує м’яке світіння, природну красу та можливість створювати прикраси з унікальним характером. Такі намистини стануть чудовою основою для творчості, що надихає.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!