- Света Д***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Смачна гостра, але не супер гостра, а така як треба спеція. Поліпшує смак страв, з задоволенням замовлю ще, бо вже закінчується. Дякую.
- Переваги:
- Смачна
- Недоліки:
- Немає
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- ВолодимирВідгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Все Ок
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлия К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Дуже швидко звʼязалися, все відправили, товаром задоволена. Приправу коштую вперше, дуже класна. Дякую!
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
- Юлия К***Відгук від покупця. Продавець: I LOVE EAT
Приятный продавец, не первый раз заказываю. Отправили быстро, товар соответствует действительности.
- Продавець I LOVE EAT
Дякуємо за довіру
