Картка Rozetka

Відгуки покупців про Вологий корм для котів HappyPets качка/лобстер 85 г

Код:  415706562
Оцінка користувачів 4.29/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    5 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Оксана Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Коти в захваті. Дуже приємна ціна. Коти їдять із задоволенням

    Переваги:
    Ароматний, поїдаемий, місочки пусті. Ціна вигідна. Доставка бистро. Подарунки були ще
    Недоліки:
    Не має
  • Марія
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Сподобався котам

  • Виталий Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Кот ест с удовольствием

    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  Monika&Marvin

      Доброго дня.

      Дякуємо за позитивний відгук. Дуже-дуже приємно відчувати ДОБРО!

      Ми раді, що Вам усе сподобалося.
      Слідкуйте за нашими НОВИНКАМИ, в наявності є багато вигідних товарів, набагато дешевші за аналогічні товари інших брендів.

  • А Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Мені особисто сподобалось, що різноманітність, приємне пакування. Брала, щоб котики поласували.
    Але їдять не всі.
    Деякі коти їдять, навіть коли мішаю з кашею) Деякі не їдять зовсім.
    Тому все індивідуально.
    Треба купувати, а котики скажуть)

    Переваги:
    Різноманітність. Гарне пакування. Гарне обслуговування.
    Недоліки:
    Немає. Але все індивідуально.
  • Тетяна Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Це жах! З кожним новим пакетом, який я відкриваю , що купила на пробу, все гірше і гірше. Навіть бродячі коти відмовились їсти .

    Переваги:
    Ніяких
    Недоліки:
    Коти не їдять. Запах кислого, забродившого продукту
  • Наталя К***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Швидко Смачно.Дякую.

    Переваги:
    Швидко якісно.
    Недоліки:
    Немає
    • Продавець  Monika&Marvin

      Доброго дня Наталя!
      Приємно бачити позитивний відгук!
      Дуже дякуємо, що в такі тяжкі та складні часи, Ви підтримуєте нас і залишаєтесь в гарному настрою!
      Дай Боже Вам здоров'я!

  • Марина М***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Непогано, але не всім котикам до вподоби. Пригостила котиків подруги, то тарілку після не треба було мити...

    Переваги:
    Ціна. Різноманітність смаків.
    Недоліки:
    Поки не побачила.
    • Продавець  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!