Картка Rozetka

Відгуки покупців про Вологий корм для котів HappyPets курка у власному соку 85 г

Код:  415706805
Оцінка користувачів 4.86/5
на основі 8 відгуків
  • 5 зiрок
    6 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Сергей М***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Доброго дня. Корм кіт не їв.

  • Евгений Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Рекомендую

    Переваги:
    Корм дуже класний, у мене багато котів, їдять його усі коти, навіть у кого немає зубів
    Недоліки:
    Не продається в звичайних магазинах
  • Наталія Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Корм у вигляді паштету, мій 11річний примхливий шотландець його їв, я була приємно здивована, взяла на пробу, тепер буду замовляти

    Переваги:
    Приємна ціна, склад
  • Завійська Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Корм добрий, минулого року був трохи рідший по консистенції, цього року взагалі супер. Кіт їсть, беру лише його

    Переваги:
    Все
    Недоліки:
    Немає
  • Оксана Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Дуже приємна ціна. Вигідні товари. Цей корм котам подобається. Ароматний і смачний

    Переваги:
    Після корми котики гарно себе почувають, здорові, не хворіють
    Недоліки:
    Не має
  • Ольга Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Огромное спасибо! Посылка пришла быстро, ещё и подарочки положили!Моя привередливая кошка, которой 21 год, ест с удовольствием! Рекомендую!

    Переваги:
    Достойный корм с хорошим составом по очень приятной цене!
    Недоліки:
    Недостатков нет.
    • Продавець  Monika&Marvin

      Доброго дня Ольга!
      Приємно бачити позитивний відгук!
      Дуже дякуємо, що в такі тяжкі та складні часи, Ви підтримуєте нас і залишаєтесь в гарному настрою!
      Дай Боже Вам здоров'я!

  • Людмила Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Курка була найдовшим звиканням до корму, у мого кошеняти. Але коли він звик - все пішло як по маслу.

    Переваги:
    Як на мене, дуже якісний корм
    Недоліки:
    Мало! Хоча б 100 грам.
    • Продавець  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!

  • Поліщук І***
    Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin

    Схоже на м'ясну кашку. Кішка їсть із задоволенням

    • Продавець  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!