- Сергей М***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Доброго дня. Корм кіт не їв.
- Евгений Б***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Рекомендую
- Переваги:
- Корм дуже класний, у мене багато котів, їдять його усі коти, навіть у кого немає зубів
- Недоліки:
- Не продається в звичайних магазинах
- Наталія Х***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Корм у вигляді паштету, мій 11річний примхливий шотландець його їв, я була приємно здивована, взяла на пробу, тепер буду замовляти
- Переваги:
- Приємна ціна, склад
- Завійська Ю***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Корм добрий, минулого року був трохи рідший по консистенції, цього року взагалі супер. Кіт їсть, беру лише його
- Переваги:
- Все
- Недоліки:
- Немає
- Оксана Р***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Дуже приємна ціна. Вигідні товари. Цей корм котам подобається. Ароматний і смачний
- Переваги:
- Після корми котики гарно себе почувають, здорові, не хворіють
- Недоліки:
- Не має
- Ольга Б***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Огромное спасибо! Посылка пришла быстро, ещё и подарочки положили!Моя привередливая кошка, которой 21 год, ест с удовольствием! Рекомендую!
- Переваги:
- Достойный корм с хорошим составом по очень приятной цене!
- Недоліки:
- Недостатков нет.
- Продавець Monika&Marvin
Доброго дня Ольга!
Приємно бачити позитивний відгук!
Дуже дякуємо, що в такі тяжкі та складні часи, Ви підтримуєте нас і залишаєтесь в гарному настрою!
Дай Боже Вам здоров'я!
- Людмила Д***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Курка була найдовшим звиканням до корму, у мого кошеняти. Але коли він звик - все пішло як по маслу.
- Переваги:
- Як на мене, дуже якісний корм
- Недоліки:
- Мало! Хоча б 100 грам.
- Продавець Monika&Marvin
Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
Дай Боже Вам здоров'я!!!
- Поліщук І***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Схоже на м'ясну кашку. Кішка їсть із задоволенням
- Продавець Monika&Marvin
Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
Дай Боже Вам здоров'я!!!
