- Марина С***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Котикам сподобалося. Дякую.
- Переваги:
- Ціна, котики задоволені
- Недоліки:
- Немає
- Юрій О***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Гарна якість за таку ціну
- Елена К***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Коты сошли с ума!!!такого они точно ещё не ели! Очень понравилось.передавали большое спасибо!
- Переваги:
- Вкусно
- Недоліки:
- Мало
- ОльгаВідгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Наші обидва коти їдять добре, хоча зазвичай дуже перебірливі
- МаргаритаВідгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Кицьки їдять з задоволенням
- А Б***Відгук від покупця. Продавець: Monika&Marvin
Рекомендую магазин і товар.
Але все індивідуально.
Наші коти хтось їсть навіть з кашою, а хтось **перебирає харчами**.
Є сухий корм для котів - всі їдять))- Переваги:
- Різноманітність. Гарне пакування. Напевно корисне для котів.
- Недоліки:
- Немає.
- Продавець Monika&Marvin
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за співпрацю та позитивний відгук! Дай Боже Вам здоров'я!
