- KarinaВідгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
Все виглядає чудово
- Переваги:
- Відповідає картинці
- Недоліки:
- Твердувате для споживання
- Наталія Т***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
все ціле завдяки гарному пакуванню. Дякую
- Іванна В***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
Дуже гарний товар, все як на картинці...хочу сказати дякую людині яка пакувала товар, все гарно,акуратно запаковано ДЯКУЮ!
Замовлення прийшло швидко)- Недоліки:
- ---
- Лариса П***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
Замовляла три набори прикрас для торта два дівчачих і один чоловічій.Все дуже яскраве і святкове,дуже гарно запаковане,тому приїхало все ціле,швидко і без проблем.Дякую продавцю Михайлу за швидкість і належне пакування
- Переваги:
- Святкове,яскраве,для гарного настрою
- Недоліки:
- Немає
- Наталия Б***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Чорний
Дуже гарний набір на чоловічий торт
- Олена К***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Чорний
Як на фото
- Олена К***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Чорний
Все супер так як на картинці, упаковані гарно
- Наталія Д***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Чорний
Сподобалось, гарно все виглядає та добре упаковано, доїхало все цілим. Безе та рисова посипка на торті теж з цього сайту. Дякую!
- Переваги:
- Все супер
- Недоліки:
- Немає
- Горбунова М***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
Кульки з пластику
- Переваги:
- Не має
- Недоліки:
- Кульки з пластику
- Продавець DISOYA
Вітаємо! Кульки зроблені з желатину та додаванням цукрової пудри! їсти їх не можна( можна облизнути , вони солодкі на смак, та тануть у волозі),вони виглядають як пластмасові, желатиново - цукрові - суто для декору
- Марія Л***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
Спасибо за своевременную доставку, набор красиво украсил тортик , рекомендую.
- Переваги:
- Отличный набор
- Тетяна П***Відгук від покупця. Продавець: DISOYA. Колір: Різнобарвний
Я і захваті і від сервісу і краси!!!
