
Акумулятор Challenger G12-33 GEL (гелевий) - GEL на 12 В 33 ампер-годин
Немає в наявності
5 055₴
Опис
Акумуляторна батарея Challenger G12-33 з номінальною ємністю 33Ач і напругою на клемах 12V є герметично необслуговуваною свинцево-кислотною акумуляторною батареєю (технологія GEL) для резервних джерел живлення з терміном служби в буферному режимі до 12 років або більше 50.
Одна з найпопулярніших моделей серії GEL. Завдяки універсальності своїх розмірів, акумулятори Challenger GEL 12V, 33Ah, легко застосовуються в інвалідних колясках, джерелах безперебійного живлення промислового призначення (встановка в спеціальні шафи, з можливістю послідовно-паралельного під'єднання для збільшення часу автономного електроживлення), шафи оперативного струму, охоронні та протипожежні системи, міні-АТС, АТС, передавальне та комунікаційне обладнання на заводах.
Акумулятори Challenger G12-33 виготовляються на найсучаснішому виробничому комплексі Ritar Power. Досвід експлуатації показав надійність та високі характеристики батарей цієї марки. Акумулятори Challenger G12-33, що поєднують у собі привабливу ціну та гідний рівень якості, є оптимальним вибором для більшості систем.
Challenger GEL 12-33сферу застосування:
системи телекомунікації та зв'язку
системи аварійного освітлення
системи пожежної та охоронної сигналізації
електростанції та підстанції
джерела безперебійного живлення
резервне харчування різних промислових об'єктів
Характеристики Challenger GEL 12-33:
Ємність акумулятору: 33 А*г
Обслуговування: Необслуговувані
Тип акумулятора: GEL
Напруга акумулятору: 12 В
Довжина: 195 мм
Ширина: 130 мм
Висота: 63 мм
Вага: 9.8 кг
Характеристики
- Ємність
- Напруга
- Тип АКБ
- Сумісність
- для ИБП
для котла
- для ИБП
- Країна-виробник
- Вага
- 9.8 кг
- Розміри (Д х Ш х В)
- 195 х 130 х 63 мм
- Гарантія
- 12 місяців

Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!