Картка Rozetka
Розпилювач СО2 атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY - зображення 3
Розпилювач СО2 атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY - зображення 1
Розпилювач СО2 атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY - зображення 2
Розпилювач СО2 атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY - зображення 3
Розпилювач СО2 атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY - зображення 1

Розпилювач СО2 атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY

Код:  419739672

Немає в наявності

395

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Атомайзер для розпилення СО2 акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY

Найменший розпилювач вуглекислого газу - акриловий атомайзер AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY призначений для розпилення вуглекислого газу в невеликих і міні акваріумах об'ємом до 100 л. Корпус атомайзера виготовлений із якісного прозорого акрилу. Це забезпечує більшу надійність у порівнянні зі скляними дифузорами. Завдяки міцнішому корпусу в атомайзері встановлена спеціальна інноваційна кераміка більшої щільності, ніж у скляних дифузорах. Розпилювач у вигляді циліндра в атомайзері AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY виготовлений із спеціального щільного керамічного волокна (не кераміки). Це дозволило зменшити бульбашки СО2, збільшити продуктивність атомайзера при зменшенні загальних габаритів і покращити розчинення вуглекислого газу в акваріумній воді.

Акриловий атомайзер AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY може працювати від різних систем подачі СО2 в акваріум. Головне, щоб система СО2 могла забезпечити необхідний для роботи розпилювача тиск.

Атомайзер має невеликі габарити, він практично не помітний в акваріумі і не відволікає від рибок та рослин.

Керамічний циліндр в акриловому атомайзері AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY вбудований у корпус у вигляді круглої накладки. Це забезпечує ширшу площу розпилення вуглекислого газу. Також це полегшує очищення кераміки атомайзера.

Розпилювач підключається до системи подачі СО2 в акваріум за допомогою стандартного шланга, що має діаметр 4 мм х 6 мм (внутрішній / зовнішній).

Шланг щільно одягається на вхідну трубку акрилового атомайзера AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY.

За бажання або необхідності вхідну трубку акрилового атомайзера можна вкоротити, просто відрізавши необхідну довжину. Це є ще однією перевагою перед скляними дифузорами.

Атомайзер для розпилення вуглекислого газу від системи СО2 встановлюється всередині акваріума в зручному місці якомога нижче, щоб бульбашки СО2 максимально довго знаходилися в товщі води. Це сприяє якіснішому розчиненню вуглекислого газу в акваріумній воді.

Основні характеристики:

  • Для акваріума – до 100 л;
  • Діаметр розпилювача – 11 мм;
  • Загальна висота – 10 см;
  • Для шлангу – 4х6 мм.

ВАЖЛИВО! Перед початком використання акрилового атомайзера його необхідно занурити у воду на деякий час (бажано на годину-дві).

Під час використання дифузори та атомайзери можуть втрачати свою продуктивність. Це обумовлено заростанням отворів у кераміці найпростішими водоростями та бактеріями. Для очищення кераміки дифузора або атомайзера її необхідно помістити на деякий час в розчин, що містить хлор (розчин відбілювача). Чим більше забруднення, тим більше часу потрібно для очищення. Після очищення в розчині, що містить хлор, кераміку необхідно добре промити в проточній воді перед установкою в акваріум.

Комплектація:

  • Атомайзер акриловий, AQUAPRO Acrylic Atomizer TINY – 1 шт;
  • Присоска для кріплення – 1 шт.

Характеристики

Об'єм акваріума до
Країна реєстрації бренду
  • Китай
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!