Оплачуйте Карткою Rozetka
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 11
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 1
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 2
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 3
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 4
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 5
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 6
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 7
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 8
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 9
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 10
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 11
Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47) - зображення 1
1/11

Коньки хокейні Tempish REVO TORQ (47)

Код :  421081104

Немає в наявності

5 665

Розмір: 47

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Tempish REVO TORQ-хокейні коньки, які підходять для змагань на льоду як любителями, так і досвідченими спортсменами.

Корпус виконаний на основі унікальної конструкції, виготовленої з цільної заготовки міцного композитного пластику, що забезпечує змінну жорсткість і фіксує стопу без негативних відчуттів для користувача. Полегшений каркас одночасно міцний і зносостійкий, добре захищає ногу від імпульсних навантажень, наприклад попадання шайбою або ключкою, які часто відбуваються на льоду під час гри.

Каркас анатомічної форми в області ахілового сухожилля та щиколотки має максимально економічну структуру, що забезпечує надійну підтримку та захист від довільних згинань суглоба. Також в області сухожилля та щиколотки передбачена поролонова підкладка з анатомічною вставкою, що добре фіксує стопу всередині взуття, запобігають ковзанню та знижує тиск на ногу. 

Двоскладовий анатомічний язичок тривимірної конструкції з міцного ПВХ посилень кулею повсті в 9 мм, що забезпечує підтримку щиколотки без дискомфорту та тиску.

Усередині черевик виконаний з мікрофібри (Cambra), завдяки ній ступня не ковзає, що дає підвищений контроль під час ковзання. Матеріал також відводить вологу і швидко сохне.

Лезо виконане з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Такий матеріал дуже міцний і витримує високі навантаження, які не рідкісні при агресивній грі. Завдяки цьому воно має довгий термін служби. Тримач кріпиться до коніка за допомогою 10 сталевих та 4 мідних заклепок.

Фіксація ноги забезпечується вощеними шнурками з протиковзкого матеріалу. Місце контакту черевика зі шнурками посилене сталевими кільцями для запобігання зношенню зовнішнього матеріалу та більш надійної затяжки.

Характеристики

  • призначення: регулярні спортивні навантаження, змагання;
  • Тип: Для прогресуючих та любителів;
  • Вікова група: Дорослі;
  • Зовнішній матеріал: Термопластик;
  • Внутрішній матеріал: Cambra
  • Конструкція язичка: двоскладова, тривимірна;
  • Матеріал язичка: посилень ПВХ/повість 9 мм;
  • Матеріал набивання прокладки: поролон;
  • Матеріал леза(модель): Нержавіюча сталь (Tempish 7000);
  • Система кріплення: шнурівка.

Розмір / Довжина устілки

  • 40 – 25,4 см
  • 41 – 26,2 см
  • 42 – 26,9 см
  • 43 – 27,5 см
  • 44 – 27,8 см
  • 45 – 28,5 см
  • 46 – 29,5 см
  • 47 – 30,5 см

Оптимальний рівень спортивного навантаження 4 – це просунутий спортивний рівень. Марковані цим чином вироби підходять для регулярного використання та справляються з підвищеними навантаженнями. Зазвичай такі пристрої оснащені базовими або більш високими деталями комфорту та безпеки.

Характеристики

Черевик

Фіксація черевика
  • Шнурки
Розмір
Колір
  • Чорний

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!