- Наталія К***Відгук від покупця. Продавець: ImComp. Колір: Чорний
Дякую продавцю за таку оперативну доставку, вчора замовила, сьогодні вже отримала) Мікрофон якісний, хороший звук за свою ціну)
- Переваги:
- Хороший звук та якість мікрофону
- Недоліки:
- Не побачила. Поки тестую
- Аревик Д***Відгук від покупця. Продавець: ImComp. Колір: Чорний
Продавец очень быстро отправил, я получила микрофон сегодня. Когда вернулась домой провела первый тест. На мой слух, отличное качество. Я только учусь записи с внешними мирофонами, поэтому буду учится и дальше.
Взяла сразу и чехол для него, и это оказалась удобная штука - внутри кармашки под микрофон и передатчик.- Переваги:
- Эктралегкий и по весу, и в использовании
- Недоліки:
- Не увидела
- Юля У***Відгук від покупця. Продавець: DigitalDream
не рекомендую, гроші на вітер, продавці нічого не уточнюють, потім ще й претензії мають, що я мала питати, на айфон не підключився
- Переваги:
- не має
- Недоліки:
- не підключається до айфону
- Анастасія М***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner. Колір: Чорний
Дякую за швидку доставку, звук гідний за свою ціну)
- Продавець Magasiner
Раді, що Ви залишились задоволені нашим товаром! Нам важливо, щоб наші клієнти були щасливі з покупками.
- АНДРІЙ К***Відгук від покупця. Продавець: Limbo. Колір: Чорний
- Продавець Limbo
Щиро вдячні за вашу оцінку та довіру :)
- Костянтин А***Відгук від покупця. Продавець: Limbo. Колір: Чорний
Мікрофон пристойний за свої гроші.
Звук потішив.- Продавець Limbo
Дякуємо, що знайшли час залишити відгук! Бажаємо гарного дня!
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: Limbo. Колір: Чорний
Топ за свої гроші
- Переваги:
- Легко керується, зручно використовувати
- Недоліки:
- Нема кейсу
- Николай Т***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner. Колір: Чорний
Якщо кому для тік току, чудовий мікрофон!
- Ольга К***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner. Колір: Чорний
Мікрофон суто для голосу, якщо на фоні потрібно якийсь супровід, то він записується неякісно.
- Переваги:
- Хороший запис голосу, легкий в користуванні.
- Недоліки:
- Немає.
- Продавець Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Кіра З***Відгук від покупця. Продавець: incredible.light.space
Користуюсь вже десь приблизно 2 місяці, досі ніяких мінусів не знайшла. Дуже хороший мікрофон за свою ціну, достатньо тримає зарядку і має гідне шумопоглинання. Купляла лише для телефону, але якщо є перехідник, то можна спокійно підключати і до ПК. Я задоволена
- ІннаВідгук від покупця. Продавець: Magasiner. Колір: Чорний
Чудовий мікрофон! До андроїд підключився одразу без усяких налаштувань. Звук хороший шумопоглинання добре. Це найкращий мікрофон,який в мене був. Дякую магазину!
- Переваги:
- Швидке підключення, гарний звук
- Недоліки:
- Немає
- Продавець Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Вероніка К***Відгук від покупця. Продавець: Magasiner. Колір: Чорний
Дуже хвилювалась за якість мікрофону, бо відгуків не було. На Новій Пошті взагалі не виходило підключити та перевірити, але забрала додому, бо думала, що потрібно полазити у налаштуваннях. Вдома вже не знала, що робити, телефон ніяк не бачив той мікрофон, ні при запису відео, ні на диктофоні, думала, що вже все
Але знайшла вихід! У кого теж не буде підключатися, у налаштуваннях звуку перемикніть пристрій за замовчуванням на периферійний, а у додаткових налаштуваннях — ввімкніть підключення OTG. Мене це врятувало і мікрофон працює. Звук хороший, шум поглинає, на відстані також все ловить, але все ж найкраще працює, коли тримаєш в руці при запису.
Щодо доставки та сервісу також все супер, відправили у день замовлення, на наступний вже прийшло Дякую!- Продавець Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Аревик Д***
Спасибо за подсказку! Во многом, благодаря ей я решила купить именно эту модель (потому что если что, то подсмотрела бы, как подключить). Мне, правда, не пришлось, телефон сразу распознал внешнее устройство и стал использовать его. Думаю, это зависит от модели телефона.
- Роман К***Відгук від покупця. Продавець: ChinnaLavka. Колір: Чорний
Найс мик
- Оля Ж***Відгук від покупця. Продавець: Limbo. Колір: Чорний
Купила этот микрофон и к iphone 15 подошёл, хотя переживала, прочитав предыдущий отзыв)
Звук качественный и чистый) До этого были более бюджетные микрофоны, так вот - разница колоссальная! Этот микрофон топ!- Переваги:
- качественный и чистый звук. симпатичный
- Недоліки:
- жалко, что в комплекте нет кейса или чехла для хранения :(
- Продавець Limbo
Вітаю, Ольга ! Дякуємо за високу оцінку нашого магазину. Ми раді що ви задоволені нами та нашими послугами, також звернемо увагу ва ваші побажання. Будемо раді співпрацювати з вами і надалі. З повагою інтернет магазин Limbo :)
- Александр М***Відгук від покупця. Продавець: Limbo. Колір: Чорний
Брав його для IPhone. Додали переходник, з Iphone так і не сконектився. Працює лише Андроід ((((
- Переваги:
- Андройд так
- Недоліки:
- Iphone ні
- Продавець Limbo
Доброго дня , Олександр! Нам дуже прикро, що ви зіштовхнулися з такою ситуацією. Дякуємо за зворотній зв'язок ми візьмемо до уваги усі ваші зауваження та побажання.
- Марина О***Продавець: ChinnaLavka. Колір: Чорний
Продавець дуже оперативно зв'язався і відправив. На цьому плюси закінчилися. Прийшов мікрофон, в пакеті нової пошти! Геть м'ята коробка, зі всіх боків. На що мені продавець відповів, що треба при замовленні казати, що це на подарунок , а якщо для себе, то і так сгодиться. Мікрофон за 1700. На подарунок якщо, ви повинні одразу все розповісти, то вам покладуть як годиться. А для себе якщо берете, вам відправлять як не жалко. Відмова від замовлення, звичайно, і чую - шукайте в іншому місці, більше вам не відправлю. Образився) щиро не рекомендую!
- Переваги:
- Швидко відправили
- Недоліки:
- М'яту коробку.
- Продавець ChinnaLavka
Ми не ображаємось в таких випадках, а рахуємо гроші. Відправляти повторно товар клієнту, для якого обгортка важливіша за зміст, вважаємо економічно необгрунтовано, бо Вам знов щось несподобається, а платити кожен раз за доставку бажання немає. Ми постійно так пакуємо товар і у 99% проблем немає. Для нас головне, щоб сам товар був неушкодженим і немає різниці скільки він коштує. Хоча, розуміємо, що товар може замовлятися на подарунок. В такому випадку, бажано уточнювати цей момент при підтвердженні замовлення, бо додаткове упакування коштує додатково і не кожен клієнт готовий за це платити.
