Дуже кайфанув від товару, якість супер, трохи складно вставити маленьку катану у руку але я впорався)
Ще на коробці від фігурки є додаткові деталі яких насправді в ній нема але це оукей тому що на фотках у розетці їх теж нема тому претензій не маю)
дякую!
Переваги:
Дуже вразила якість виробу відносно ціни, зроблена з мьякого пластіку тому зламати випадково складно. Деякі частини одягу навіт можливо відєднати і це задум ;-)