День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
POS-принтер Goojprt PT-210 58мм Bluetooth мобільний термопринтер для чеків - зображення 1

POS-принтер Goojprt PT-210 58мм Bluetooth мобільний термопринтер для чеків

Код:  424336143

Немає в наявності

2 000

1 379

Колір: Чорний

 
Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Портативний Bluetooth термопринтер для друку чеків Goojprt PT-120 – дозволить швидко та якісно роздрукувати будь-що на термопапері, отримуючи інформацію для друку з вашого смартфона. Пристрої даного типу дозволяють забути про старі принтери матричного, струминного або лазерного типу. Блютуз термопринтер використовується зараз у сфері обслуговування, харчування, надання послуг і т.д.

Портативний термопринтер для смартфона має Bluetooth підключення до смартфону, за рахунок чого дані для друку передаються максимально швидко та просто. Принтер має невеликі розміри і легко поміщається в кишені сумки або в руці. Bluetooth термопринтер для друку використовує принцип термодруку, а саме друковану головку і термопапір, що нагрівається, тому тут не потрібна ні фарба, ні чорнило. Друк чорно-білий, використовується термопапір у рулонах розміром 58 х 30 мм.

Портативний термопринтер призначений для підключення до смартфонів, для роботи необхідно встановити програму Loyverse POS (Android), CaysnPrinter (iOS) або будь-яке інше, що підтримує bluetooth принтера. Крім цього мобільний термопринтер чеків сумісний ще з деякими іншими програмами для етикеток, чеків та фотодруку на системах Android та iOS. Усі налаштування для друку, включаючи текст і фото, виконуються через програму та під час активного з'єднання Bluetooth.

Принтер підходить для друку чеків з мобільних програм POS терміналів, підтримує російську мову та спеціальні символи кирилиці. Перевірка друку чеків російською мовою проводилася у додатку "Skyservise хмарна каса".

Корпус термопринтера виконаний із міцного пластику. Розмір принтера невеликий та становить 110х88х41 мм. Живлення принтера від вбудованого акумулятора, а заряджання акумулятора через Mini USB роз'єм від адаптера живлення 5В. На корпусі розташовані дві кнопки управління, у тому числі кнопка увімкнення/вимкнення живлення. Є функція економії енергії та функція автоматичного пробудження для заощадження батареї.

Принтер для смартфону дозволить вам надрукувати етикетку, чек, бейдж, записку будь-де зі свого смартфона, а також надасть нові можливості для творчості. Внутрішні символи використовуються для друку та підтримуються принтером ASCII CH (8x16, 9x17, 9x24, 12x24), GB18030 (16x16, 24x24). Швидкість друку може досягати 50-89,9 мм/сек, що дуже добре для таких невеликих пристроїв.

Основні особливості:

-Мобільний термопринтер чеків дозволить зробити роздрук тексту або малюнка на термопапері.
-Чорно-білий термодрук не потрібно заправляти чорнило або міняти картридж.
-Робота зі смартфоном через програму, можливість підключення до комп'ютера або ноутбука.
-Внутрішні символи ASCII CH (8x16, 9x17, 9x24, 12x24), GB18030 (16x16, 24x24).
-Живлення від вбудованого акумулятора середньої ємності, що перезаряджається.
-Підтримка Bluetooth 4,0, підтримка Android, iOS та Windows.
-Управління за допомогою програми на смартфоні Loyverse POS (Android), Caysn Printer (iOS).
-Невеликі розміри принтера легко розміщуються в сумці, кишені, долоні.
-Висока ефективність, швидкість друку може сягати 50-89,9 мм/сек.
-Функція економії енергії, автоматичне пробудження та економія заряду.
-Відмінно підходить для друку чеків, квитанцій, друк інформації про замовлення ресторану і т.д.

Технічні характеристики:

Спосіб друку: термодрук.
Версія Bluetooth: Bluetooth 4.0.
Інтерфейс: роз'єм живлення, Mini USB.
Швидкість друку: 50-89,9 мм/сек.
Роздільна здатність: 384 пікселів на лінію.
Товщина паперу: 0,05 – 0,10 мм.
Ширина паперу: 57+/-0,5 мм.
Ширина друку: 48+/-0,5 мм.
Діаметр рулонного паперу: 25 мм.
Робоча температура: -10°С ~ +50°С.
Термін служби: 50 км друку.

Розмір: 110 х 88 х 41мм.

Характеристики

Інтерфейси
Ширина витратного матеріалу
Автообрізування чека
Тип друку
Колір
  • Чорний
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.67/5
на основі 13 відгуків
  • 5 зiрок
    11 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Олексій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Камелот. Колір: Жовтогарячий

    Принтер чудовий, відношення ціна: якість = 10:10. Швидко прийшов, по телефону і вайберу надали всі пояснення для швидкої настройки. Однозначно рекомендую!

    Переваги:
    Ціна+якість
    Недоліки:
    Не побачив
  • Анна Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Камелот. Колір: Жовтогарячий

    Принтер супер, гарно друкує. Відправили швидко.

  • Аля А***
    Відгук від покупця. Продавець: Камелот. Колір: Жовтогарячий

    Принтер гарний, компактний,легкий.
    Взяла для використання в Кашалот Каса
    Підключився швидко легко без додаткових налаштувань і програм.
    Тобто взяла включила блютуз зайшла з телефону в Кашалот касу -вибрала налаштування принтера підєднала і одразу почав друкувати- що для мене було радісною новиною- бо я не розбираюсь у тому всьому.
    Сьогодні вже 23 чека вибила ним- друкує класно

    Мій косяк -що не врахувала що папір бабіни від попереднього принтера не влізає( він у мене великий був) - але вийшла з ситуації - відмотавши окремо трошки паперу. А далі просто докуплю новий і все- що взагалі не є проблемою.

    Тому рекомендую до покупки!

    Переваги:
    Працює по блютуз з Кашалот Каса( думаю і Сота каса піде бо це одна компанія, сьогодні протестую)- без додаткових програм, гарний, легкий, можна брати всюди з собою, дуже задоволена покупкою
    Недоліки:
    Поки не помітила
Читати всі відгуки →