- Ирина К***Відгук від покупця. Продавець: RM Store
Чи є нормальним отримати книгу в такому стані? Це жах
Моя помилка, що на почті не подивилась- Недоліки:
- Все жахливий недолік
- Юлія П***Відгук від покупця. Продавець: RM Store
Книгу ще не читала, але якість книги чудова
Магазин оригінальний, продавець дуже приємний)- Переваги:
- Приємна ціна
- Дарина О***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Книжка приїхала із загнутими кутиками та численними вм'ятинами на обкладинці, загорнута в одну-єдину плівку. Не рекомендую замовляти тут, краще вже придбати із книгарні і не жаліти.
- Vasylchenko O***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
- Виктория Ж***Продавець: Rozetka
Надзвичайно гарне оформлення книжки - обкладинка, ілюстрації всередині - все виконано у ніжних кольорах. І це наштовхує на легкий, романтичний роман.
Але насправді книжка зовсім не легковажна - тут роздуми і життя головної героїні зовсім не позитивні. Тим не менш, роман цікавий і легко читається.- Переваги:
- Оформлення
- Недоліки:
- Немає
- Аліна О***Продавець: Rozetka
Мені дуже подобається обкладинка, коли закажу а я думаю це буде скоро то подивимося що ж там в середині)
