Топи продажів
Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 50шт Datalife (43838) - зображення 2
Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 50шт Datalife (43838) - зображення 1
Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 50шт Datalife (43838) - зображення 2
Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 50шт Datalife (43838) - зображення 1
1/2

Диск BD Verbatim 25Gb 6x Cacke 50шт Datalife (43838)

Код :  426653805
Тип

Немає в наявності

2 543

Цей товар у інших продавців
1
 
Гарантія. Відсутня. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Професійні оптичні носії Verbatim перевершують вимоги та стандарти, прийняті відповідними органами стандартизації.
Жорсткіші вимоги забезпечують набагато кращу порівнянність із різними типами дисків і засобів записування.
Підсумком цього є вища якість запису, а отже, довший термін зберігання даних і найкраща зчитуваність.

З появою технології Blu-ray стали доступні диски великої місткості, що відповідають вимогам одночасно розвивального телевізійного стандарту високої чіткості (HDTV).

Диски Blu-ray (англ. «блакитний промінь») зобов'язані своєю назвою технології блакитного лазера.
Лазерний промінь має блакитний відтінок через малу довжину хвилі.
Блакитний лазер має довжину хвилі всього 405 нм, тоді як традиційний червоний, який використовується для запису DVD-дисків, — 650 нм.
Перевага блакитного лазера з малою довжиною хвилі полягає в тому, що він здатний випалювати дрібніші доріжки даних, тому на диск поміщається набагато більше інформації.

Диски Blu-ray у 3-5 разів перевершують за місткістю DVD-диски та підтримують можливість запису, перезаписування та відтворення відео високої чіткості (HD).
Для використання тільки в дисках і пристроях запису, які підтримують диски Blu-ray без картриджа.
Цей диск відповідає специфікації BD-R версії 01.5.

Особливості:
 - Ємність: 25GB
 - Швидкість: 6x

Характеристики

Тип
Країна-виробник
Гарантія
  • Відсутня
Швидкість запису
  • 6x
Обсяг
  • 25 Гб

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!