Картка Rozetka
Таблетки Каніфел для собак та кішок № 10 - зображення 1

Таблетки Каніфел для собак та кішок № 10

Код:  426996071

Є в наявності

64

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

КАНІФЕЛ табл. №10 УКРВЕТБІОФАРМ Опис: Пігулки по 0,7 г овальної форми в блістерах по 10 шт. Склад: Діюча речовина: пірантелу ембонат-148 мг, фенбендазол-150 мг, празіквантел-50 мг. цукор молочний, стеарат кальцію, крохмаль картопляний. Фармакологічна дія: Антигельмінтний препарат. КАНІФЕЛ має широкий спектр антипаразитарної дії на всі стадії розвитку круглих та стрічкових хробаків у тому числі: Toxocara canis, Toxocara cati, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Ancylostoma caninum, Trichuris vulpis, Echinococcus granulosus, Dipylidium canuloss, Dipylidium canum, Mesocestoides spp., Echinococcus multilocularis. Компоненти препарату пригнічують ферменти, ушкоджують оболонки та м'язову тканину паразита, що призводить до порушення нервово-м'язової іннервації, паралічу та загибелі гельмінту. КАНІФЕЛ малотоксичний для теплокровних тварин. Показання для застосування: КАНІФЕЛ призначений для терапевтичної обробки та профілактики собак та кішок при нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, анкілостомоз, трихоцефальоз) та цестодозах (теніоз, ехінококоз, дипілідіоз). Індивідуально перорально в цілому вигляді або в суміші з кормом. По можливості, не використовувати разом із молочною їжею. Дозування: цуценята, дрібні породи собак та кішки: - 0,25 таблетки 0,7 г на 2 кг; – 0,5 таблетки 0,7 г на 5 кг живої маси. Собаки середніх порід: - 0,5 г 0,7 г на 5 кг -1 таблетка 0,7 г на 10 кг живої маси. Великі собаки: - 1 таблетка на кожні 10 кг живої маси, що починаються. Дегельмінтизацію рекомендується проводити кожні 3 місяці. Вид тварин: Собаки, кішки. Протипоказання: Очний цистицеркоз та спинний невроцистицеркоз. Захворювання печінки. Не застосовувати одночасно з піперазином та іншими антипаразитарними препаратами. Форма випуску: Блістер з таблетками по 10 шт. Зберігання: Сухе темне місце при температурі від +5°С до +25°С із неушкодженою первинною упаковкою. Термін придатності-3 роки. Виробник: УКРВЕТБІОФАРМ, Україна.

Характеристики

Призначення
Лікарська форма
Тварина
Країна-виробник товару

* Будь ласка, перед купівлею зверніться до ветеринарного лікаря за рекомендацією! Ми не надаємо консультацій щодо підбору преператів та не несемо відповідальності за їх застосування без призначення, адже Ви ризикуєте зашкодити своєму улюбленцю!

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!