Картка Rozetka
Сироватка-концентрат проти пігментних плям з транексамовою кислотою та арбутином Ondo Beauty 36.5 Tranexamic - зображення 1

Сироватка-концентрат проти пігментних плям з транексамовою кислотою та арбутином Ondo Beauty 36.5 Tranexamic

Код:  428202314

Є в наявності

1 050

945

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 158  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 315  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 315  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 315  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 315  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 315  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 315  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Сироватка містить 10% депігментуючих компонентів, які діють на медіатори пігментації на різних фазах її утворення, та допомагають зменшити темні плями на обличчі, руках, зоні декольте та інших частинах тіла. внаслідок дії УФ-променів, фотостаріння, після запальних висипань (постакне) або травм шкіри, а також запобігає їх повторній появі.

До складу формули сіруватки входить 2.2% транексамової кислоти, 3.8% ніацинаміду, 3.5% арбутину, 0.5% бісабололу та екстракт лакриці (солодки). Така комбінація має доведену ефективність для боротьби з гіперпігментацією різного походження та допомагає регулювати вироблення меланіну на всіх етапах, від появи ледь помітного пятна до її розвитку. При регулярному використанні перші результати будуть помітні через 8-12 тижнів та будуть надалі покращуватися.

Сироватка-концентрат Ondo Beauty 36.5 Tranexamic Acid & Licorice Dark Spot Treatment добре поєднується з більшістю інгредієнтів у рутині, за винятком ретинолу або кислот у високих концентраціях. Якщо у Вашому догляді є засоби з цими компонентами, рекомендуємо не використовувати їх одночасно в той же день, що і сироватку. Щоб уникнути роздратування шкіри, краще чергувати їх та наносити в різні дні.

Засіб має легку емульсійну текстуру, що підходить для всіх типів шкіри, включаючи себопрофіцитну. Можна наносити на всі обличчя або окремі ділянки, для досягнення найкращих результатів слід використовувати двачі на день.

100% веганська формула.

Активні інгредієнти:

- транексамова кислота 2.2% має освітлювальний ефект, зменшує епідермальну пігментацію завдяки пригніченню кількості плазміну – речовини, що запускає індукований ультрафіолетом синтез пігменту, та перериває меланоцитарну активність у кератиноцитах;

- арбутин 3.5% діє одночасно у двох напрямках: знижує активність тирозинази (ферменту, який відіграє важливу роль у виробленні меланіну), а також замедлює дозрівання меланосом, які синтезують і зберігають пігмент, зменшує інтенсивність темних плям, викликаних ультрафіолетовим з'єднанням дисколорацію, що виникла внаслідок запалення;

- ніацинамід 3.8% зменшує післязапальну еритему, освітлює вже наявні пігментні плями та запобігає появі нових, блокуючи механізм переносу меланіну до верхніх шарів епідермісу, поступово коригує загальний тон шкіри та робить його більш рівним;

- бісаболол 0.5% є одним з інгібіторів меланіну, він діє на рецептори меланоцитів та безпосередньо впливає на синтез пігменту, що є причиною появлення небажаних темних ділянок, також має антиоксидантні та заспокійливі властивості;

- екстракт кореня солодки має у своєму складі сполуки, що допомагають досягти видимого освітлюючого ефекту: глабридін пригнічує тирозиназу і зменшує кількість утворюється в тканинах пігменту, а ліквіртин прискорює розпад та утилізацію меланіну, що вже утворився.

Спосіб застосування Після ранкового та вечірнього очищення нанесіть необхідну кількість засобу на все обличчя або на окремі ділянки з пігментацією, розподіліть легкими масажними рухами до повного вбирання. високим рівнем SPF! процеси або травматичні пошкодження, рекомендуємо наносити засіб після сироватки з антиоксидантами та перед зволожувальним кремом.
Склад вода, гліцерин, етилгексил стеарат, гідрогенізований поліізобутен, ніацинамід, арбутин, полігліцерил-3 дистеарат, транексамова кислота, бутиленгліколь, етилгексил пальмітат, вінілдіметикон, гідрогенізований кокогліцерид, гліцерилстена солодки голої, екстракт какао, токоферол, токоферил ацетат, алантоїн, дикалій гліциризат, бісаболол, цетеариловий спирт, пальмітинова кислота, стеаринова кислота, гліцерил стеарат цитрат, сорбітан ізостеатін, ксанта етилгексилгліцерин, гідроксіацетофенон, карбомер, сополімер гідроксієтил акрилату/акрилоїлдиметилтаурату натрію, трометамін.

Характеристики

Об'єм
Сфера застосування
Клас косметики
Вік

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!