Картка Rozetka

Відгуки покупців про Гель-мазь VITIS Baby для дітей 30 мл плюс силіконовий наперсток 1 шт

Код:  429252086
Оцінка користувачів 4/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    3 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Ярослав А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    Воно вам треба

    Переваги:
    Склад безпечний
    Недоліки:
    Не настільки сильно знімає біль, але добре полегшує
  • Анжела М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    Результату 0. Дента бебі і то більше допомагає.

    Переваги:
    Швидко відправили
    Недоліки:
    Не допомагає
    • Представник постачальника

      Дякуємо за ваш відгук. Нам шкода, що гель не виправдав ваших очікувань.

      Гель VITIS Baby не містить місцевих анестетиків, тому його дія більш м’яка та спрямована на заспокоєння і захист ясен під час прорізування зубів. У складі — екстракт ромашки, пантенол та алантоїн, які допомагають зменшити подразнення та доглядають за яснами.

  • Інна М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    Мажемо сину під час активного росту перших зубів. Після гелю заспокоюється. Чудова щітка, можна легко нанести гель і в подальшому використовувати для першої зубної пасти

  • Ирина П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    Начали пользоваться этим зубным гелем после года, до этого чистили зубы просто зубной щеткой.

    Переваги:
    Приятный вкус (классический вкус зубной пасты, без лишних ароматизаторов, но ребёнок все равно с удовольствием облизывает зубную щетку), немного охлаждает десна (на щетку наносим гель размером с маленькую горошину)
    Недоліки:
    Не обнаружила
    • Мария Ф***

      Так это ж гель для снятия воспаления десен при прорезовании зубов и облегчения боли, а не для чистки ...

  • Виталий П***
    Продавець: Rozetka. Об'єм: 30 мл

    В первую очередь для меня было важно чтобы гель действительно работал и снимал болевые ощущения . Я не скажу что помогает полностью снять боль, но становится немного легче и ребенок спит спокойно всю ночь. Объем геля не слишком большой, очень нравится что состав полностью натуральные, поэтому не страшно если попадет внутрь. Запах еле уловимый. Качеством полностью довольны. Аллергический реакций не вызывает .

    Переваги:
    Качество
    Недоліки:
    Не обнаружено