День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 5
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 1
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 2
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 3
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 4
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 5
Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205) - зображення 1
Довжина

Кабель Baseus Crystal Shine Series Fast Charging Type-C to Lightning 20 Вт (1.2м) purple (CAJY000205)

Код:  429436667

Є в наявності

235

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 40  x 6

Довжина, м: 1.2

Колір: Фіолетовий

Усі товари бренду Baseus

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 6 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Baseus Crystal Shine Series Type-C to Lightning 20W (1.2m) - кабель для заряджання та передачі даних з інтерфейсом Type-C to Lightning.

Основні характеристики:

- Створений для гаджетів Apple;
- Інтерфейс: Type-C to Lightning;
- Підтримує швидку зарядку PD 20 Вт;
- швидкість передачі: 480 Мбіт/с;
- матеріал: алюмінієвий сплав + тканинна обплетення;
- у комплекті фіксатор на липучці;
- Вбудований інтелектуальний чіп;
- Довжина: 1,2 м.

Застосування

Довжина кабелю 1.2м для зарядки iPhone або iPad вдома, в автомобілі чи на роботі. Липучка, що фіксує, допоможе компактно згорнути його для зберігання.

Швидка зарядка та передача даних

Baseus Crystal Shine Series Type-C to Lightning підтримує технологію Power Delivery та потужність до 20 Вт. А зі швидкістю 480 Мбіт/с можна синхронізувати пристрої та передавати файли.

Захисні властивості

Покриття з алюмінієвого сплаву на корпусі конекторів стійке до корозії та механічних пошкоджень. Щільна тканинна обплетення приємна на дотик.

Вбудована інтелектуальна система розпізнає рівень заряду та регулює потужність, щоб ваші гаджети не постраждали від перегріву, стрибків напруги та надмірної зарядки.

Характеристики

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.73/5
на основі 32 відгуки
  • 5 зiрок
    13 оцінок
  • 4 зiрок
    5 оцінок
  • 3 зiрок
    7 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Тетяна С***
    Відгук від покупця. Продавець: Focus M. Довжина: 1.2. Колір: Чорний

    Кабель гарний все працює

    Переваги:
    Якість ціна
    Недоліки:
    Немає
  • Віталій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Focus M. Довжина: 1.2. Колір: Чорний

    Все супер

  • Ігор Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Focus M. Довжина: 1.2. Колір: Чорний

    Непоганий кабель за таку ціну

Читати всі відгуки →