















Саджанці Брусниці Руно Білявске - рання, крупноплідна, врожайна Р9
Немає в наявності
116₴
Опис
| Назва | Брусниця Руно Білявське |
| Термін дозрівання | ранній |
| Забарвлення | темно-червона |
| Смак | кисло-солодкий |
| Ягода, г | 0,35 |
| Вік саджанця | однорічний |
| Розмір посадкового матеріалу | 10-25 см |
| Упаковка | P9 |
Брусниця Руно Білявське - дуже урожайний, а так само не вибагливий сорт виведений у Польщі. Кущ не великий, крона в діаметрі до 35 см, плоди великі, округлі злегка плоскі, темно-червоні, з тонкою шкіркою, починають дозрівати в серпні. Ягоди ягідного куща відмінних смакових якостей. Рослина не примхлива до умов вирощування, росте краще на слабокислих або нейтральних ґрунтах. Потрібно вносити сірку (40 г на 1 кв. м) або один раз в 7-10 днів поливають ділянку водою з додаванням електроліту для кислотних акумуляторів з розрахунку 2-3 мл на 1 л води. Відстань між кущами при посадці складає близько 40 - 50 см. Перед посадкою контейнер з саджанцем занурюють у воду на 15-20 хвилин, щоб субстрат добре просочився водою.
Глибина посадкової ями до 40 см, діаметром до 40 см. На дно засипають дренаж з гравію шаром 10-15 см, зверху засипається суміш листової землі, торфокомпост і піску в рівних частках. Потім поміщають туди кущ, розправляють коріння, засипають ґрунтом і ущільнюють. Коренева шийка брусниці повинна бути на рівні землі. Потім рослину рясно проливають. Подальший догляд полягає в періодичному підживленні, поливі і видаленні бур'янів. Полив дуже важливий у посушливі і спекотні періоди, так як оберігає коріння не тільки від пересихання, але і перегріву. Однак надлишковий полив або застна волога призводить до витіснення кисню з грунту і загибелі рослин. Брусниця дуже добре зимуєпід снігом. Однак у безсніжні вітряні зими можливе висихання верхнього шару грунту і рослин. Тому їх бажано прикрити покривним матеріалом.
Відгуки та питання
- 5
зiрок 1 оцінок - 4
зiрок 0 оцінок - 3
зiрок 0 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- Юлия М***Відгук від покупця. Продавець: My harvest
Саджанці гарно упаковані. Дуже приємно за подаруночок)
