- АлександрВідгук від покупця. Продавець: Элит. Місткість: 5
Качество метала самое худшее готовишь еду ржавчина остаёться на еде как бы вы неухаживали чтобы вы неделали метал несделан по технологии 80х 90х г у меня старые пасуда с 80го года из чугуна и она нержавеет.Некачественый метал категорически нерекамендую высушивайте как пишут смазывайте маслом всёравно ржавчина зря патраченые деньги
- Переваги:
- Нет переваг
- Недоліки:
- Ужасное качество метала
- Петр Л***Відгук від покупця. Продавець: Элит. Місткість: 9
Девайс супер. Можу тільки нагадати користувачам - після миття змащуйте маслом.
- Переваги:
- Дуже гарний девайс!
- ЮрійВідгук від покупця. Продавець: Элит. Місткість: 5
Жінка ну дуже задоволена.
Якість добра.- Переваги:
- Якість
- Недоліки:
- Не виявив
- Андрій П***Відгук від покупця. Продавець: Элит. Місткість: 5
Це просто жах а не товар. Вчора дружина готувала в ній а на ранок все в іржі. Супер подарунок вийшов за 2 тисячі(!!
Там де по вашому мало бути покриття воно відстало і потекло!!! Це так має бути? Може я не розумію цієї нанотехнології?За такі гроші ви продали барахло! Надіюся на обмін або повернення коштів!- Переваги:
- Обємна
- Недоліки:
- Покриття не покриття,після першого приготування їжі , все облізло і потекло, покриття тупо відстало
- Света
Для початку почитайте як користуватися посудом із чавуну. Його неможна віддерти миючими засобами та залишати у такому вигляді, звичайно він піде іржою.
- Юлія Ф***
В чавунному посуді не можна тримати їжу. Приготував, переклав, помив, висушив. В мене нема проблем зі ржавчиною.
- Дар'я К***
Яке покриття? Це чистий чавун, перед використанням потрібнобуло обробити соняшниковою рафінованою олією і запекти годинку на максимумі в духовці, а потім після приготування їжу ПЕРЕКЛАСТИ і помити без хімії, добре висушити і ще раз змастити олією. Якщо цього робити не хотілось, то придбали б емальованим покриттям за 6 тис.
