- Татьяна Г***Відгук від покупця. Продавець: Nasha
Швидко згорає
- Татьяна Г***Відгук від покупця. Продавець: Nasha
Свічки ужасні
Хуже нікуди
За одну годину згоріло повністю
Не рекомендую- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Швидкість згоряння
- Сергій П***Відгук від покупця. Продавець: Nasha
Тонкий гніт. Одна зі свічок не дійшовши до половини, просто відмовилася горіти.
- Андрей Ф***Відгук від покупця. Продавець: Nasha
Дякую, все гаразд. Будьте счастливі
