- Інна Д***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Дуже сподобалось масло Гхі.Приємний смак та аромат .
Супер швидка відправка.
Консультант надав усю інформацію у повному обсязі.- Продавець Freshly shop
Щиро дякуємо за ваш відгук!
Нам дуже приємно, що топлене масло ГХІ вам сподобалося та виправдало очікування своїм смаком і ароматом
Окрема подяка за відзначення швидкої відправки та роботи менеджера. Ми завжди прагнемо надавати повну інформацію про продукцію та забезпечувати найкращий сервіс для наших клієнтів
Будемо раді вашим новим замовленням!
- Капорін Р***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Гарне, смачне і запашне масло. За помірною ціною. Рекомендую.
- Продавець Freshly shop
Щиро дякуємо за Ваш відгук!
Нам дуже приємно, що Ви оцінили смак, аромат та якість нашого продукту. Особливо раді, що співвідношення ціни та якості виправдало Ваші очікування
Дякуємо за рекомендацію та довіру! Будемо раді Вашим новим замовленням
- Світлана Б***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Відминий, ще буду замовляти)
- Продавець Freshly shop
Щиро дякуємо вам за відгук Нам дуже приємно, що топлене масло гхі вам сподобалось Будемо раді вашим наступним замовленням!
- Инна Г***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Дякую. Масло сподобалось. Буду замовляти ще.
- Продавець Freshly shop
Дякуємо Вам за відгук та довіру до нашого бренду!
Нехай смакує:)
- Марина Л***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Дякую , масло супер ! Ароматне .
- Продавець Freshly shop
Дякуємо Вам за відгук та довіру до нашого бренду!
Нехай смакує:)
- Дмитро П***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Хорошо ,да мало,надо брать большую емкость
- Продавець Freshly shop
Чекаємо Вас за більшим об'ємом масла:) Нехай смакує:)
- Людмила Ю***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Якісний продукт, приємний вершковий аромат.
- Продавець Freshly shop
Доброго дня! Дякуємо Вам за відгук. Ми дуже цінуємо Ваш вибір і раді, що наша продукція Вам до вподоби. Раді будемо бачити Вас і надалі в колі клієнтів нашого магазину!
- Мария М***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Масло дуже смачне, має приємний вершковий аромат, а смажити на ньому дуже добре. Якісний продукт. Замовлятиму ще. Доставка була через укрпошту швидка і зручна.
- Продавець Freshly shop
Доброго дня!
Дякуємо Вам за теплі слова! Нам дуже приємно, що масло сподобалося і в смаку, і в приготуванні страв. Раді, що доставка була зручною та швидкою. Завжди чекаємо на Ваші нові замовлення й будемо старатися радувати якістю й надалі!
- Ігор К***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
смачне добре масло,гарна ціна.вживаємо щодня.
- Переваги:
- смачне добре масло
- Недоліки:
- НЕДОЛІКІВ НЕВИЯВЛЕНО
- Продавець Freshly shop
Доброго дня.
Щиро дякуємо Вам за відгук.
Раді, що Вам смакує.
Очікуємо на Вас іще в нашому магазині.
- Яна Б***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Замовляла топлене масло ГХІ — залишилась у захваті! Доставка була дуже швидкою, все приїхало акуратно запаковане. Масло щільне, ароматне, має приємний вершковий смак. Смажити на ньому — одне задоволення: їжа не вбирає зайвий жир, смак тільки покращується. Уже кілька разів готувала — результат завжди чудовий. Однозначно рекомендую, буду замовляти ще!
- Переваги:
- Дуже приємний смак, з ніжним вершковим ароматом, Ідеальне для смаження: не горить, не піниться, Помірно жирне, не перенасичує страви, Якісне й натуральне, Швидка доставка, гарне пакування, Відмінне співвідношення ціни та якості
- Недоліки:
- Не має
- Продавець Freshly shop
Доброго дня! Дякуємо! Такі відгуки нас мотивують вдосконалюватись!
- Тетяна Н***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Хороша якість товару,гарне і своєчасне обслуговування,дякую виробнику і Розетка!
- Продавець Freshly shop
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук! Очікуємо на Вас іще в нашому магазині.
- Юрій Ф***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Good
- Продавець Freshly shop
Доброго дня! Щиро дякуємо!
- Михаил К***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Все сподобалось
- Переваги:
- Смачно, корисно
- Недоліки:
- Немає
- Юлія О***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Все прийшло вчасно, гарно упаковано, скляна банка! Має солодкуватий присмак
- Продавець Freshly shop
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук! Очікуємо на Вас іще в нашому мгазині!
- Олена Ф***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Ціна актуальна, продавець звʼязався одразу, відправили швидко
- Продавець Freshly shop
Олена, дякуєм за Ваш відгук!
- Юлія Ч***Відгук від покупця. Продавець: Freshly shop
Дуже вам дякую.Рекомендую усім знайомим.
- Переваги:
- Якісне обслуговування,швидка доставка,смачний продукт, ціна.
- Недоліки:
- Не виявлено
- Продавець Freshly shop
Юлія, дякуєм за Ваш відгук!
