Відгук від покупця. Продавець: HiShop. Колір: Червоно-синій. Розмір: S
Лише на 2х завʼязках, які нічого не тримають. Костюм просто висить і все. Повилазили нитки під час примірки. Жалкую, що не взяла з собою собаку, щоб приміряти на місці і не брати його. Не коштує навіть 50 грн