Оплачуйте Карткою Rozetka
Ополіскувач для білизни Semana Purple Rain, 950 мл (123581) - зображення 1

Ополіскувач для білизни Semana Purple Rain, 950 мл (123581)

Код :  435390293

Немає в наявності

114

Об'єм 1 шт: 950 мл

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Semana — це суперконцентрований ополіскувач для білизни, у виробництві якого використовуються високоякісні інгредієнти, новітні технології та аромати від провідних парфумерних будинків світу, щоб кожного разу забезпечувати чудову ефективність прання.
Його формула наповнена ароматичними маслами та парфумованими капсулами, які створюють ефектний і незабутній аромат.

Пориньте в неймовірні спогади та відчуття з цим стильним та таємничим ароматом цитрусових і кориці, доповнених квітковими середніми нотами та стійким сандаловим відтінком.

Характеристики

Призначення типу білизни
Об'єм 1 шт
Аромат
  • Парфумований
Країна-виробник товару

* Під упаковкою розуміємо пляшку/каністру з кондиціонером-ополіскувачем для білизни.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 6 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Анна З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 800 мл

    Запах супер!

    Переваги:
    Аромат
    Недоліки:
    Нет
  • Олеся К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 800 мл

    Самый крутой ополаскиватель из всех,что есть.Насыщенный запах,держится долго,концентрированный,густоватый,не то,что Ленор или др.приходят,как вода и без запаха.Я нашла именно тот,что искала.Буду брать только его.

    Переваги:
    Густой,насыщенный аромат,держится долго,добавлять нужно немного,экономный.
    Недоліки:
    Нет
  • Олеся К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм 1 шт: 800 мл

    Приятный аромат,консистенция.Брала ленор и др.,будто разбавили водой.Это гораздо гуще.Буду еще заказывать.Брала на пробу,можно брать большой объем.

    Переваги:
    Насыщенный аромат
    Недоліки:
    Нет.
Читати всі відгуки →