Літній фешн розпродаж до -70%
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 8
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 1
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 2
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 3
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 4
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 5
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 6
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 7
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 8
Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12) - зображення 1

Робот для миття вікон NOXON Cleaner X12 (WCR12)

Код:  435829460

Є в наявності

8 000

4 799

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 800  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 1600  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 1600  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 1600  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 1600  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 1600  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 1600  x 3
Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата частинами від ПриватБанк, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Розумний робот Noxon Cleaner X12 для миття вікон з автоматичним подвійним розпилювачем води та дистанційним керуванням стане найкращим помічником із прибирання будинку. Ця інноваційна техніка для чищення вікон оснащена потужним вакуумним двигуном, дозволяє пристрою міцно утримуватися на скляній поверхні і вільно пересуватися вертикальним склом, кахлем у ванній, кухонній плитці, дзеркалам і вітринам. Нове покоління односторонніх склоочисників оснащене передовою технологією штучного інтелекту: ультразвуковий датчик автоматично планує маршрут, виявляє перешкоди та швидко, чисто та якісно очищує поверхні від забруднень.

Вбудована система безперебійного живлення з резервною батареєю запобігає падінню робота у разі збою електроживлення, утримуючи заряд протягом 30 хвилин. Вікномийка оснащена двома колесами, що чистять, з присосками. У комплект входять багаторазові змінні мікрофіброві серветки, які можна прати, а також страхувальний трос та довгий кабель для безпечного миття вікон на високих поверхах зовні.

Робот-склоочисник Noxon Cleaner X12 ефективно чистить скло у важкодоступних місцях. Пристрій має оптимальний розмір, що дозволяє використовувати його під ґратами без надмірного навантаження на поверхню. Ви оціните його тиху роботу та низький рівень шуму, навіть якщо він буде працювати всередині будинку, горизонтально чистячи кахельну підлогу або вертикально плитку на кухонній стіні. Цей автоматичний пристрій заощаджує гроші на клінінгових послугах. Елегантний дизайн, якісний пластик та лаконічний колір роблять склоочисник Noxon Clean X12 чудовим подарунком для мами, дружини, сестри чи дочки.

УВАГА: Усі роботи для миття вікон призначені для роботи від мережі. Акумулятор виконує резервну функцію у разі раптового відключення електроживлення.

Характеристики

Споживана потужність
Рівень шуму
  • 55 дБ
Додаткові особливості
  • - Миє: вікна, кахель, дзеркала, фасади, плитку- Автоматичне розпилення з двох сторін- Автоматичне планування маршруту- Безщітковий двигун нового покоління- Працює без електрики 30 хвилин- Компактний ультратонкий корпус- Віддалене керування з пульта- Подвійне дискове очищення- Очищує 12 видів плям- Датчики перешкод- Низький рівень шуму
Габарити (ВхШхГ)
  • 8х14х29 см см
Габарити упаковки (ВхШхГ)
  • 36х12х28 см см
Вага
  • 2 кг кг
Колір виробу
  • Сірий
Країна реєстрації бренду
  • Україна
Гарантія
  • 12 місяців
Країна-виробник товару

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 10 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
  • Сиротін В***
    Відгук від покупця. Продавець: DXTR. Колір виробу: Сірий

    Придбав робота для миття вікон близько 2-х місяців тому.
    Серед явних плюсів:
    1. Функція автоматичного розприскування води.
    2. Робот працює як від мережі(довжина дроту дозволяє) так і від акумулятов.
    3. В комплектацію входять змінні ганчірки.
    4. Заряду акумулятора вистачає приблизно на 4 вікна розмірами 1430 х 1300 мм.

    Додатковий + продавцю. Все було доставлено вчасно та в повній комплектації.
    Недоліків поки не виявлено.

    Переваги:
    Простий в експуатації. Автоматичне розприскування води. Пульт ДУ.
    Недоліки:
    Поки не виявив.
  • Ольга М***
    Відгук від покупця. Продавець: DXTR. Колір виробу: Сірий

    Все идет в комплекте и ничего не нужно докупать
    Это лучше приобретение за последнее время

    Недоліки:
    Не работает без подключения к сети
  • Алла Ц***
    Відгук від покупця. Продавець: DXTR. Колір виробу: Сірий

    Замовлення швидко опрацювали, інформували про статус щойно він змінювався. Товар доставлено у належній якості. Затестували з чоловіком цього робота, і нам дуже сподобався цей досвід. У нас великі вікна і раніше було страшнувато мити їх власноруч. Тепер я не боюсь, що випаду з вікна. Миє якісно. Головне вчасно змінювати ганчірочки-насадки, і гарно їх зволожувати. Це чудовий помічник. Після таких покупок хочеться сказати: «І як я без цього робота раніше жила?».

    Переваги:
    Миє якісно, керується пультом дистанційного управління. Є необхідні баночки для зволоження вікон. Кріпиться до вікна дуже міцно.
    Недоліки:
    Якщо у вас є жалюзі підняті, і він в них впирається, то краще керувати пультом вручну, бо на автоматичному режимі це виходить трошки довше (з власного досвіду).
Читати всі відгуки →