Інсектицидна лампа N oveen IKN-30 призначена для внутрішнього використання і рекомендується для приміщень площею до 120 м2. Вона використовується в гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також в будинках і на закритих терасах.
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи І oveen можуть працювати безперервно до 40 000 годин. Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її місця розташування. З метою забезпечення максимальної ефективності впливу рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, на відстані від інших джерел світла.
Інсектицидна лампа UVA, повністю безпечна для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, ефективно залучає літаючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть в сітці перед джерелом світла з напругою 4000 В, що дозволяє позбавитися від великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють в непомітний висувний лоток.
Характеристики
- Місце застосування Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Зона дії 120 кв. м.
- Джерело живлення 220-240 V, 50 Гц
- Споживана потужність 30 Вт
- Комплектація Прилад, ланцюг для підвішування
- Розмір 540 х 100 х 265 мм
- Виробник N oveen, Польща
- Колір Сірий
- Кількість UV-A ламп (шт) 2 x 15 Вт
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!