Тональна основа Ultra X10 Cover Up Collagen Foundation SPF50 + PA++ має високопігментовану текстуру, яка ефективно вирівнює тон і маскує недоліки. У складі засобу висока концентрація натуральних компонентів, які живлять та увлажнюють шкіру, а також захищають її від впливу ультрафіолету. В основі продукту колаген - він попереджає фотостаріння та руйнування колагенових волокон, зволожує епідерміс, усуває сухість та лущення, розгладжує мімічні зморшки, знижує трансепідермальну втрату вологи. Гіалуронова кислота - стимулює вироблення власного колагену та еластину, усуває вікові зміни шкірного покриву, не дозволяє епідермісу стоншуватися та в'янути. Бета - глюкан - зміцнює клітинні мембрани, підвищує їх енергетичний потенціал, звужує пори, регулює вироблення себуму, захищає від негативного впливу факторів довкілля. Екстракт центеллі – вбиває шкідливі мікроби та бактерії, попереджає утворення вугрової висипки, освітлює пігментацію, бореться з акне та куперозом.
Тональний крем забезпечує тривале зволоження шкіри, допоможе швидко та легко створити бездоганний макіяж та перекрити недоліки. Він не порушує подих клітин, протягом дня не відчувається на шкірі, має стійку текстуру.
Варто замовити тональну основу від Enough для ультразволоження дерми, усунення нерівностей та недоліків шкіри. Купити її недорого та почитати відгуки, можна на сайті . В Україні найкраща ціна на оригінальну корейську косметику.
Застосування : наносите тональну основу на очищену, увлажнену шкіру за допомогою кисті, спонжу або рук, рівномірно розподіляйте її за обличчям, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.
]]
Відгуків ще немає
Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!