MEDI-PEEL Melanone Cream цілеспрямовано діє проти всіх видів пігментації: постакне, веснянки, вікові пігментні плями.
Крем містить 5 видів відбілювальних інгредієнтів, які борються з уже наявними порушеннями пігментації шкіри і пригнічують вироблення меланіну, у такий спосіб запобігаючи появі нових вогнищ.
До активнодіючих речовин належать:
Ніацинамід вітамінізує шкіру і прискорює її регенерацію, підвищує еластичність і бар'єрну функцію, ефективно вирівнює поверхню шкіри, освітлює вікові пігментні плями і постакне.
Вітамін С - потужний антиоксидант, перешкоджає старінню шкіри, зменшує вироблення меланіну, бореться з пігментацією. Має також антибактеріальний ефект, підвищує імунітет шкіри та стимулює процеси регенерації, що робить його незамінним під час лікування акне.
Комплекс 5 пептидів блокує руйнування молекул колагену та еластину в клітинах епідермісу, завдяки чому сповільнюються процеси старіння, повертає шкірі еластичність і пружність, підтримує водний баланс, відновлює пошкоджені ділянки.
Олія ши захищає від УФ-променів, пом'якшує шкіру, активізує процеси регенерації, стимулює синтез колагену, в результаті шкіра стає пружною, розгладжуються дрібні зморшки.
Гіалуронова кислота має маленьку молекулу, яка проникає в глибокі шари епідермісу й утримує там необхідну кількість води, сприяє вирівнюванню рельєфу шкіри, надає їй здорового, сяючого вигляду.
Екстракт гамамелісу зміцнює стінки кровоносних судин, звужує пори, регулює роботу сальних залоз, має антисептичну і протигрибкову дію, ефективний проти будь-яких запальних процесів і акне.
Арбутин наразі одна з найефективніших речовин, спрямованих на пригнічення вироблення меланіну в шкірі.
Аргінін має антивіковий ефект, сприяє регенерації клітин шкіри, активізує кровотік, допомагаючи корисним компонентам проникати в глибокі шари епідермісу.
Аденозин стимулює вироблення колагену, перешкоджає старінню шкіри, пом'якшує і підтягує її.
Крем MEDI-PEEL Melanone Cream має доведену ефективність. Він пройшов клінічні дослідження, не викликає алергії та звикання.
30 мл