Картка Rozetka

Відгуки покупців про Офісне крісло GT Racer B-2507 [42058]

Код:  445656998
Оцінка користувачів 4.15/5
на основі 14 відгуків
  • 5 зiрок
    8 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Оксана О***
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Сірий

    Супер,дякую

  • Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Сірий

    1.Рівно сидіти невдобно, коліна нахиляються вперед, із-за того що центральна стійка сильно зміщена назад, і фактично знаходиться співвісно із тулубом, а вага ніг консольно нахиляє сидіння і створює дискомфорт, також коли ви хочете трохи посунутися вперед, просто ногами, крісло починає чинити опір і старатися перекинутися вперед. Так це обумовлено іншим чинником, при якому якщо розташувати спинку потрібно розподілити вагу, щоби ви не перевернулися до гори дригом, так у розкладеному вигляді це працює, але ж... Це каже про те що при зміні положення спинки - потрібно змінювати точку опори крісла, воно повинно рухатися.
    2. Підставка для ніг - вона не справляється із своєю функцією зовсім, у мене наче не великий зріст (176 см), але коли ви кладете ноги на підставку крісло нахиляється настільки вперед, що ви починаєте зповзати із крісла просто на підлогу. Про горизонтальне розташування ніг можна забути. Можливо діткам із короткими ножками покласти п'яточки буде норм... не знаю.
    3. Все сильно люфтить і скрипить. Підлокітники, сідло - якість після збірки, при тому що я сам його збирав і затягував всі болти - просто жахлива.
    4. Пневматичний підйомний механізм із дуже коротким діапазоном.
    Це все те з чим ви зіштовхнетеся після покупки, ви не побачете це ні на фото і ніхто вам не розповість про це.
    Загалом це все про якість і особливість конструкції. Але питання у тому що воно занадто дороге для такої якості, хоча і з дуже великим функціоналом. У користуванні вже більше 3 років, але на момент покупки я точно пам'ятаю - що був не у захваті від цієї покупки, там іще були ньюанси із недостатньою кількістю болтів у комплекті, але там довислали наче і я його таки зібрав - але то таке... ЗАГАЛОМ - НЕ РАДЖУ!

    Переваги:
    1. Можна сидіти - наче не розсипається 2. М'яке, дуже приємний матеріал.
    Недоліки:
    1. Конструкція 2. Ціна 3. Якість 4. Користування
  • Олександр Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Скрипить, жахлива сідушка через яку у вас буде боліти копчик уже через пів року. Підлокотники відвалються, колесики перестають нормально кртитится через 3 місяці. Жалію, що не повернув його при отриманні

    Переваги:
    Тканина, підставка під ноги
    Недоліки:
    Скрипить, якість збірки, якість паралону
  • Олександр Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Крісло регулює наклін добре , сидіти дуже приємно .
    Вигнуте кріплення правої ручки , ручка вставилась, але видно що викривлено і виходить одна ручка рівно йде друга більше на зовні

    Переваги:
    Дуже зручне, приємне
    Недоліки:
    Прийшов з браком
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення. Зверніться, будь ласка, в сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .

  • Ксения Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Крісло норм, але ручки криві. Їх прикручуєш рівно, а через декілька годин іх кривини в різні сторони. Можливо брак.

    Переваги:
    Зручне
    Недоліки:
    Криві ручки
  • Лятифа К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Супер

  • Скирко Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Це іменно те, що я дуже хотіла. не жалкую. Рекомендую!

    Переваги:
    Комфорт гарантовано!!
    Недоліки:
    немає
  • Юрий З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Крісло придбав, наразі воно мені подобається користуємося поки менше тижня, але думаю буде спокійно триматися з моєю вагою, враховуючи що написано в характеристиках буде служити довго, бо до того ж немає нікого в моїй сім'ї хто міг би бути важким для нього. Власне тому я і зупинився на ньому сподіваюся пластикова хрестовина не підведе за відносно не довгий час. В цілому як на мою думку хороший вибір за таку ціну, брав до слова раніше ще крісло з покриттям екошкіра, вона потріскалася через деякий час до того ж сидіти на тому не дуже зручно, одяг в якому одягнений той хто сидить скоріше всього не буде щільно прилягати до такої екошкіри ви будете сповзати з часом якщо не дуже високі ростом, як результат доведеться постійно сунутися до спинки такого крісла на якому ви сидите, це на замітку якщо хтось подумає що крісло вкрите екошкірою краще за текстиль чи тканину, думаю такий мій відгук комусь стане корисним

    Переваги:
    Тканина ця точно краще за екошкіру, пишу з власного досвіду бо сидів достатньо на геймерському кріслі з такого покриття
    Недоліки:
    Не помітив навіть, зараз точно все подобається
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали нашу продукцію.

  • Іван Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Комфортне, м'яке крісло. Дуже сподобалось те, що воно майже безшумне, нічого не скрипить. Зручно регулюється

    Переваги:
    Комфортне, м'яке, безшумне крісло.
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали нашу продукцію.

    • Юрий З***

      Що можете сказати про процес складання, чи були труднощі?

  • Олексій А***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Непогане крісло.

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Сидіння досить мʼякі, є думка що бистро зібʼються і будуть тверді. Пластикова хрестовина
    • Представник постачальника

      Дякуємо, що обрали нашу продукцію.

  • Лариса В***
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Сірий

    Отличное кресло Собирала сама вместе с детьми за 30мин Все отверстия под болты четко подогнаны Кресло очень качественно сделано мягкое

    Переваги:
    Лёгкая сборка
    Недоліки:
    Полочка для ног как мне показалось не очень удобная и лишняя
    • Продавець  O-trade

      Добрий день!
      Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!

  • Денис
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Сірий

    За такую цену - самое удобное и функциональное кресло. Механизмы - стальные, ножки и ручки из толстого чёрного пластика. Ткань оббивки приятная, сидеть мягко и удобно.

    Переваги:
    Отличное кресло, очень удобное, можно лежать, можно сидеть, читать книгу, работать с планшетом или за столом.
    • Продавець  O-trade

      Добрий день!
      Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!

  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: O-trade. Колір: Сірий

    Спасибо продавцу, оперативно доставили на следующий день.

    Переваги:
    Отличное кресло, удобное и для работы и для отдыха, стильное. Раскладывается, подставка для ног
    Недоліки:
    Нет
    • Продавець  O-trade

      Добрий день!
      Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування!

  • Юлия Р***
    Продавець: Rozetka. Колір: Сірий

    Обманули с оплатой

    • Владимир У***

      что по креслу?

    • Дмитрий

      в смысле? Можете объяснить?