Досить якісно зроблено, але хочу порадити виробнику, трошки переглянути свою інструкцію по збиранню.
Вона має ряд неточностей типу, отвори на кресленні є, а на тумбі немає, часто доводилось не просто слідувати інструкції, а розбиратися в деталях, оскільки в багатьох місцях показано процес збірки тумби з одного боку, хоча тумба намальована або верх дном, або не тією стороною.
Також, не всюди були "помічені" отвори під шурупи виїздних механізмів шухляди.
Або, спочатку показано збирання корпусу столику, а потім прикручування кріплень до стіни, які не прикрутиш у вже зібраний корпус
Переваги:
Досить милий, не громіздкий столик
Недоліки:
Нюанси по інструкції збирання, відсутність певних міток