Картка Rozetka
Сенсаційна туш для вій «Спокусливий вигин» ALIX AVIEN, 9 г - зображення 1

Сенсаційна туш для вій «Спокусливий вигин» ALIX AVIEN, 9 г

Код:  446378810

Немає в наявності

890

499

Колір туші: Чорний

 
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Ultra Definіtion Mascara на 85% складається з інгредієнтів натурального походження. Збалансована суміш оливкового, карнаубського, рисового, японського восків та смоли салового дерева допомагає чітко окреслити та подовжити вії, надати формулі туші надзвичайної стійкості, а також забезпечити пом’якшувальну, потовщуючу й зволожуючу дію. Унікальний склад Ultra Definіtion Mascara наповнений корисними для вій активними речовинами з вираженою зволожуючою та кондиціонуючою дією. 

Особлива формула тривалого носіння доповнена дорогоцінним алмазним порошком та чорними волокнами у формі «квітки», які додають об’єму для дивовижного погляду.Щіточка у формі пісочного годинника виготовлена з волокна, що складається зі 100% поновлюваного сировинного матеріалу з рослини рицини. Завдяки спеціальній формі щіточки вії під час нанесення туші підіймаються вгору, стають ультрапідкрученими та подовженими, миттєво додається об’єм. Напівзакрита поверхня щіточки дозволяє віям легше потрапляти в спеціальні щілинки з фарбуючою масою, і, таким чином, кожна війка ідеально покривається продуктом без утворення грудочок. Це, в свою чергу, дає результат у вигляді інтенсивного об’єму та надзвичайної чіткості. Міцніша структура волокон також забезпечує дуже добре розділення волосинок.Підходить для всіх типів вій, особливо для коротких. Офтальмологічно перевірено. Не містить парабенів, глютену та шкідливих для здоров’я речовин.

Характеристики

Країна-виробник товару
Колір туші
Особливості
Об'єм
  • 9 мл
Країна реєстрації бренда
  • Італія
Додаткові характеристики
  • Для зовнішнього використання та для досягнення найкращого результату починати нанесення від коренів вій, проводячи тушшю вгору до самих кінчиків зигзагоподібними рухами. Після висихання нанести другий або третій шар.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!