Картка Rozetka

Відгуки покупців про Набір посуду ТЕХНОК 27х18.5х16 см арт. 7242

Код:  446869277
Оцінка користувачів 5/5
на основі 7 відгуків
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Оксана Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Классный набор, по приятной цене)

    • Представник постачальника

      Дякуємо за відгук!

  • Курочкіна М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Хорошої якості яскравий набір

    Переваги:
    Хороша якість, укр. виробник, доступна ціна
    Недоліки:
    Не виявила
  • Ирина К***
    Відгук від покупця. Продавець: EN SERIO!

    Обслуговування, якість товару, доставка, ціна - все супер!
    Дякую!

    • Продавець  EN SERIO!

      Ірино, ми вам щиро-щиро дякуємо за відгук
      Не соромтеся повертатися до нас.
      Завжди будемо вам раді

  • Ирина Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудовий комплект іграшкового посуду. Діти в захваті. Багато предметів, дуже добре, що є не тільки посуд, а навіть іграшкові продукти - морозиво і фрукти.
    Дуже дякую виробникам і постачальникам. Рекомендую усім.

    Переваги:
    Яскравий, гарний комплект
    Недоліки:
    Немає
  • Вероніка М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Чудова іграшка, дітки задоволені

  • Илона З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    Дуже класний набір. Задоволена, що вибрала саме його на Миколайчика. З усіх подарунків сподобався найбільше, дитині 1,10 . Елементів багато, навіть є ложки. Дуже сподобались доні порції морозива, їх там 4. Також добре, що фрукти є. Чашки як раз для дитячої ручки і не занадто малі. Думаю, що докуплю іще якийсь посуд цього виробника

    Переваги:
    Корзина, багато елементів
    Недоліки:
    поки що знайшли
  • Мария П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

    классный наборчик! есть небольшие недостатки на фруктах в виде заусениц, но это не критично. Детям 2 года и им очень нравится)) корзиночка удобная, мы туда еще другую посудку складываем))