Великий літній розпродаж до −55%
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 6
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 1
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 2
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 3
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 4
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 5
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 6
Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт. - зображення 1

Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт.

Код:  446870555

Є в наявності

100

Безкоштовна доставка лише 50 ₴/міс.
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Visa
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 

Обмін/повернення товару впродовж 14 днів, за виключенням товарів в аерозольній упаковці, які обміну/поверненню НЕ підлягають

 
 
 

Опис

Швабра 12 mm Swlizzle для очищення матриць APS-C — 1 шт.

 

Швабра 12 mm K&F Concept для очищення матриць APS-C  призначена спеціально для чищення APS-C (crop кадр) матриць, розмірів рамки 12mm. До комплекту входить лише 1 шт. очисна лопатка (швабра). Очисна лопатка — з м'якою та гнучкою головкою рівномірно розподіляє тиск за сенсором. Це дає змогу лопатці досягти найкращого результату очищення. Поверхня лопатки з надтонкої мікрофібри вирізаний лазером. Він дуже тонкий, гладкий і безворсовий. Крім того, ширина язичка для чищення дорівнює ширині APS-C сенсора 12mm.

Рідина не входить до комплекту!

Для правильного очищення використовуйте професійний і безпечний очисник — це спеціальна рідина, виготовлена зі спеціального розчину на основі надчистої води зі спеціальними добавками, ефективно очищає датчики, не залишаючи розводів або плям.

Очисна рідина зберігається в герметичному флаконі унікальної конструкції з надійною кришкою, що запобігає витіканню під час руху. Очисний розчин для матриці безпечний і ефективний для очищення плям, пилу та олії. Крім того, набір  корисний для очищення лінз, РК-екранів та інших поверхонь чутливих пристроїв. Нетоксичний і екологічно чистий.

** ВАЖНО! Перед очищенням сенсора переконайтеся, що акумулятор вашої камери має як мінімум 80% заряду, щоб дзеркало не відскочило під час очищення, що в подальшому стані може пошкодити механізм роботи камери.  

Особливості:

  • Спеціально розроблений для очищення APS-C CMOS матриць 12 мм
  • Містить 1 шт лопатка спеціальної форми
  • Герметичне вакуумне паковання на 100% запобігає потраплянню пилу в паковання
  • Нетоксичне й екологічно чисте мікроволокно
  • Очисна лопатка мікрофібри має високу пило-уловлювальну силу
  • Ширина лопатки для чищення — точно відповідає ширині сенсора APS-C 12 мм

Характеристики

Країна-виробник
Кількість в упаковці
  • 1 шт

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!