Картка Rozetka
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 6
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 1
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 2
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 3
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 4
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 5
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 6
Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46 - зображення 1

Шкарпетки M-Tac зимові Coolmax 75% Long Black Розмір 43-46

Код:  447253961

Немає в наявності

400

Розмір виробника: 43-46

Цей товар у інших продавців
1
 

Усі товари бренду M-Tac

Гарантія. 14 днів. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 

Опис

Подовжені шкарпетки Coolmax 75% Long від бренду М-Тас – це один із найпопулярніших товарів для чоловіків.

Пошиті з інноваційного технологічного матеріалу (75% Coolmax, 17% нейлон, 8% еластан). Він приємний на дотик, еластичний і забезпечує відмінну терморегуляцію, в результаті якої шкарпетки не парять.

Щільна резинка добре фіксує їх на нозі, не дозволяючи шкарпеткам скручуватися або сповзати. Анатомічна форма забезпечує комфортне носіння у взутті та перешкоджає натиранню.

Шкарпетки Coolmax 75% Long відмінно підійдуть для повсякденного використання та сприяють максимальному комфорту при ходьбі або тривалому перебуванні у взутті.

Характеристики

Принт
Розмір
Кількість пар в наборі
Колір
Країна-виробник товару
  • Україна
Склад
  • -75% Coolmax -17% Нейлон - 8% Еластан
Гарантія
  • 14 днів

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    1 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Валерій В***
    Відгук від покупця. Продавець: UAniSha. Розмір: 45. Колір: Чорний
    • Загальне враження

    • Рекомендуєте даний товар?

    • Відповідність фото

    У меня такая работа где приходится ходить в сапогах/берцах (грязь,вода,мелкий мусор), а зимой это еще и холод, поэтому такие носки на зиму под сапоги/берцы это то что мне нужно. 2 недели на ногах и как новые, не потерлись, нет запаха. После них теперь другие носки носить не хочу, даже для дома третью пару купил (топят сейчас сами знаете как).

    Переваги:
    теплые, не преют, не создают плохого запаха
    Недоліки:
    нет
    • Відповідність розмірній сітці

      Відповідає