Картка Rozetka
Тонер для обличчя з ліфтинг-ефектом Medi Peel Retinol Collagen Lifting Toner 150 мл (8809409345963) - зображення 1

Тонер для обличчя з ліфтинг-ефектом Medi Peel Retinol Collagen Lifting Toner 150 мл (8809409345963)

Код:  451186286

Є в наявності

1 078

862

Усі товари бренду MEDIPEEL

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Meest ПОШТА

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Retinol 6 Collagen Lifting Toner допоможе здійснити важливий етап щоденного догляду за шкірою. Особливо зрілою, якій необхідний догляд, що включає інтенсивну підтягувальну та комплексну омолоджувальну дію. Цей тонер для обличчя з ліфтинг-ефектом, випущений брендом Medi-Peel містить колаген і ретинол (одна з форм витамину А). Вони працюють потужно та синергетично, а посилюють їх ніацинамід (вітамін B3), а також натуральні екстракти камелії та центелі азіатської. Вони багаті на вітаміни та антиоксиданти. Крім добре вираженого зволоження, засіб забезпечує інші потреби епідермісу. Наприклад, ніацинамід стимулює вироблення колагену та зменшує видимість морщин. Як і гіалуронова кислота, яка надає кожному покриву еластичність та пружність. Особливості Medi-Peel Retinol 6 Collagen Lifting Toner: - рекомендується для щоденного застосування, особливо як частина багатоступеневого догляду; - вирізняється легкою консистенцією, яка добре розподіляється та швидко вбирається; - зміцнює епідерміс та вирівнює його тон; - нормалізує гідроліпідний баланс; - має протестовану гіпоалергенну формулу.

Характеристики

Клас косметики
Об'єм
Вид

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 5/5
на основі 2 відгуки
  • 5 зiрок
    2 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Наталія Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 150 мл

    Для мого віку 55 років дуже гарний продукт. Шкіра в мене нормальна, схильна до сухості. Тонік гарно зволожує, тонізує,живить шкіру. Надає шкірі блиск не залишаючи липкості. Мені підходить.

    Переваги:
    Обличчя після нього виглядає доглянутим, шкіра сяюча.
    Недоліки:
    Поки не помітила.
  • Ольга
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Об'єм: 150 мл

    вроде норм

    Переваги:
    вроде норм, только начала пользоваться
    Недоліки:
    пока нет