Оплачуйте Карткою Rozetka
Туш для вій подвійна Sheglam All-In-One Volume & Length Maskara Washable Black 2 х 4 г - зображення 2
Туш для вій подвійна Sheglam All-In-One Volume & Length Maskara Washable Black 2 х 4 г - зображення 1
Туш для вій подвійна Sheglam All-In-One Volume & Length Maskara Washable Black 2 х 4 г - зображення 2
Туш для вій подвійна Sheglam All-In-One Volume & Length Maskara Washable Black 2 х 4 г - зображення 1
1/2

Туш для вій подвійна Sheglam All-In-One Volume & Length Maskara Washable Black 2 х 4 г

Код :  451608122

Є в наявності

598

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 60  x 10
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 86  x 7
Покупка частинами monobank
monobank
від 150  x 4
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 200  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 200  x 3

Усі товари бренду SHEGLAM

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Кредит, Оплата на рахунок продавця, Передплата на картку продавця, Оплатити зараз Карткою Rozetka
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Туш для вій подвійна Sheglam All-In-One Volume & Length Maskara Washable Black 2 х 4 г - це ідеальний вибір для створення розкішного об'єму та подовження вій в одному флаконі. Завдяки подвійній системі нанесення, ця туш поєднує два ефекти: об'єм та довжину, забезпечуючи виразний погляд без необхідності використовувати декілька продуктів.

  • Перша щіточка, призначена для створення обсягу, робить вії густими та пухнастими, додаючи драматичності вашому образу.
  • Друга щіточка спеціально розроблена для подовження та поділу вій, надаючи їм елегантне подовження від коренів до кінчиків, без ефекту "павучих лапок".

Щіточки покривають кожну вій тонким шаром туші, не обтяжуючи їх і не створюючи грудочок.

Легка формула дозволяє туші триматися протягом дня, не обсипаючись і не розмазуючись. Туш легко змивається теплою водою або звичайним засобом зняття макіяжу, що забезпечує зручність щоденного використання. Вона ідеально підходить для чутливих очей та тих, хто носить контактні лінзи.

Ця туш – багатофункціональний інструмент для створення бездоганного макіяжу, що поєднує об'єм, довжину та комфортне використання.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!