- ЯрославВідгук від покупця. Продавець: N&M Auto
Не рекомендую!!! Балони спалахують. Купив 4 штуки і кожен спалахував і воняв газом (тобто був витік). Викинув від гріха подалі
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Спалахують, витікає газ
- Продавець N&M Auto
Вітаємо. Таке можливо лише за неправильної експлуатації. Даний виробник є одним з небагатьох хто пройшов сертифікацію в Україні.
- Руслан Б***Відгук від покупця. Продавець: N&M Auto
Я думав, що весь газ однаковий, але виявилось - ні. Я не фахівець, але чисто візуально полум'я від цього газу якесь не таке, як було від газу китайського виробництва: немає чіткої кромки вогню, на якій температура найвища; рівень полум'я набагато нижчий, як ніби тиск малий, коли газ у балоні закінчується; і в самому полум'ї проскакують якісь червоні іскри, як ніби в ньому якісь механічні частки згорають. Тому роблю висновок, що не просто так цей газ дешевший за конкурентів.
- Переваги:
- Дешевий
- Недоліки:
- Неякісне полум'я, низький тиск
- Продавець N&M Auto
Дякуємо вам за відгук! Приємного вам користування.
- Ірина Т***Відгук від покупця. Продавець: N&M Auto
Балони відправляют новой поштой, що для села дуже удобно, бо купити де інде в селі можливості немає
- Переваги:
- наявність
- Продавець N&M Auto
Дякуємо вам за відгук! Приємного вам користування.
- Роман Ч***Відгук від покупця. Продавець: N&M Auto
Доставка за добу, дякую.
Газ як газ, що його писати)
Плитка Happy Home- Переваги:
- Горить. Адекватна ще ціна.
- Недоліки:
- Не виявив
- Продавець N&M Auto
Дякуємо вам за відгук! Приємного вам користування.
- ОКСАНА Г***Відгук від покупця. Продавець: N&M Auto
Все супер, дякую за оперативність
