День Рождения ❤️ ROZETKA 2026
Шампунь змічнюючий золотий Daeng Gi Meo Ri Yulah gold shampoo 500 мл - зображення 1

Шампунь змічнюючий золотий Daeng Gi Meo Ri Yulah gold shampoo 500 мл

Код:  452546402

Є в наявності

699

629

+5% бонусних ₴ при оплаті Карткою Rozetka
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з УКРПОШТИ

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard (RozetkaPay), Оплатити зараз Карткою Rozetka, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Законом про захист прав споживачів не передбачено повернення цього товару належної якості.. 
 
 
 

Опис

Зміцнюючий шампунь для ослабленого волосся Daeng Gi Meo Ri Yulah Gold Shampoo відмінно тонізує та освіжає шкіру голови, заспокоює роздратування та знімає свербіж. Стимулює приплив крові, пробуджує сплячі волосяні цибулини та сприяє зростанню здорового та міцного волосся.

Підтримує оптимальний рівень зволоження шкіри голови, захищаючи від сухості, появи лущення та лупи. М'яко та делікатно очищає від забруднень, не порушуючи кислотно-лужного балансу. Ніжно відлущує, позбавляючи надлишків себуму, добре освіжає і нейтралізує неприємний запах. Має протизапальну дію і нормалізує роботу сальних залоз.

Характеристики

Об'єм
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренда
  • Республіка Корея (Південна Корея)

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!