- Вадим Д***Відгук від покупця. Продавець: Олимп
Отличная компания и хороший товар. Советую.
- Артем Д***Відгук від покупця. Продавець: Олимп
До того писав шо латки не поклали,передзвонили, відправляють в подарунок ще, хороший продавець, рекомендую
- Переваги:
- Всі
- Недоліки:
- Нема
- Артем Д***Відгук від покупця. Продавець: Олимп
Прийшов тільки клей без латок
- Переваги:
- Нема
- Недоліки:
- Не поклали латки
- Продавець Олимп
Помилкові відправили інший товар. Відразу зв'язалися з покупцем вибачилися і сьогодні за свій кошт відправимо товар
- СергійВідгук від покупця. Продавець: Олимп
Перевірений набір, хороший.
Ціла купа латок
